ON Line [ 7 ]
mikrofon dynamiczny shure c606 - nie dziala
witam mam problem otoz dzisiaj pozyczylem ww. mikrofon i kiedy podlaczam go do gniazdka koloru czerwonego ppozniej proboje cos nagrac nie slychac nic nie nagyrwa nic ani nic innego nie robi sciagnalem najnowsze stery do karty dzwiek i nic. ustawialem w mikserze windowsa i tez nic.
co moge zrobic by dzialal?
kumpel mowil ze mu smigal bez niczego.
moja karta dzwiekowa to
realtek ac97
czekers [ Legend ]
zmieniłeś sygnał odbioru na odpowiedni wtyk?
ON Line [ 7 ]
tzn?
ON Line [ 7 ]
jak to zmienic?
czekers [ Legend ]
w ustawieniach karty dźwiękowej zmień na "Record In" Albo coś w tym stylu.
ON Line [ 7 ]
wciaz nie dziala.
wysiak [ Legend ]
To nie mikrofon "nie dziala", jesli jest sprawny - to najzwyklejsze urzadzenie elektryczne, nie wymaga zadnych sterownikow ani nic takiego. Skonfiguruj windowsa zeby odbieral sygnal z odpowiedniego urzadzenia wejsciowego, tego, gdzie przypiales ten mic, tylko tyle potrzeba zrobic.
ON Line [ 7 ]
gdybym jeszcze wiedzial jak.
podpinalem do kazdego mozliwego wejscia i zadne nie dzialalo. a zwykly mikrofon dziala.
wysiak [ Legend ]
Zobacz na to.
I na to:
chociaz jesli kumplowi dziala...
ON Line [ 7 ]
zrobilem wszystko co tam podane i wciaz nie dziala.'
edit: wlasnie tam sie napomknelo o tym jak czytalem, ale czy to drogie?

piesiec_07 [ Pretorianin ]
Zainwestuj w jakiś przedwzmacniacz :)
Cing [ Gang Agi ]
Do mikrofonu dynamicznego przedwzmacniacz jest niepotrzebny.
ON Line [ 7 ]
Cing - a co jest potrzebne?
edit:
bardzo zalezy mi na czasie zeby byl sprawny.