GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mikrofon dynamiczny shure c606 - nie dziala

04.12.2010
21:50
[1]

ON Line [ 7 ]

mikrofon dynamiczny shure c606 - nie dziala

witam mam problem otoz dzisiaj pozyczylem ww. mikrofon i kiedy podlaczam go do gniazdka koloru czerwonego ppozniej proboje cos nagrac nie slychac nic nie nagyrwa nic ani nic innego nie robi sciagnalem najnowsze stery do karty dzwiek i nic. ustawialem w mikserze windowsa i tez nic.
co moge zrobic by dzialal?
kumpel mowil ze mu smigal bez niczego.
moja karta dzwiekowa to

realtek ac97

04.12.2010
22:04
[2]

czekers [ Legend ]

zmieniłeś sygnał odbioru na odpowiedni wtyk?

04.12.2010
22:05
[3]

ON Line [ 7 ]

tzn?

04.12.2010
22:36
[4]

ON Line [ 7 ]

jak to zmienic?

04.12.2010
22:41
[5]

czekers [ Legend ]

w ustawieniach karty dźwiękowej zmień na "Record In" Albo coś w tym stylu.

05.12.2010
10:32
[6]

ON Line [ 7 ]

wciaz nie dziala.

05.12.2010
10:40
[7]

wysiak [ Legend ]

To nie mikrofon "nie dziala", jesli jest sprawny - to najzwyklejsze urzadzenie elektryczne, nie wymaga zadnych sterownikow ani nic takiego. Skonfiguruj windowsa zeby odbieral sygnal z odpowiedniego urzadzenia wejsciowego, tego, gdzie przypiales ten mic, tylko tyle potrzeba zrobic.

05.12.2010
10:45
[8]

ON Line [ 7 ]

gdybym jeszcze wiedzial jak.
podpinalem do kazdego mozliwego wejscia i zadne nie dzialalo. a zwykly mikrofon dziala.

05.12.2010
10:52
[9]

wysiak [ Legend ]


Zobacz na to.

I na to:

chociaz jesli kumplowi dziala...

05.12.2010
11:01
[10]

ON Line [ 7 ]

zrobilem wszystko co tam podane i wciaz nie dziala.'



edit: wlasnie tam sie napomknelo o tym jak czytalem, ale czy to drogie?

05.12.2010
11:04
smile
[11]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

Zainwestuj w jakiś przedwzmacniacz :)

05.12.2010
11:06
[12]

Cing [ Gang Agi ]

Do mikrofonu dynamicznego przedwzmacniacz jest niepotrzebny.

05.12.2010
11:08
[13]

ON Line [ 7 ]

Cing - a co jest potrzebne?



edit:

bardzo zalezy mi na czasie zeby byl sprawny.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.