GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

JAKI PROCESOR??

04.12.2010
21:47
[1]

sprite18 [ Centurion ]

JAKI PROCESOR??

WITAM CHCĘ WYMIENIĆ PROCKA W MOIM SPRZĘCIE NA COŚ MOCNIEJSZEGO OBECNIE MAM

AMD ATHLON 64 245 X2 2.2

A PŁYTA GŁÓWNA TO


JAKIEGO RADZICIE KUPIĆ??

04.12.2010
21:57
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Najpierw kup klawiaturę, bo w tej ci się Caps Lock popsuł.

05.12.2010
11:14
[3]

sprite18 [ Centurion ]

Ok nad klawiaturą też pomyślę.

05.12.2010
11:51
[4]

Pichtowy [ Senator ]

Płyta ma starą podstawkę AM2/AM2+,

lista procesorów, te N/A nie są obsługiwane przez nią:



Z tego co widzę to żadne nowości nie wchodzą w grę, pozostaje allegro.
Ja bym kupił jakiegos czterordzeniowego athlona,

oops wg tej listy CPU to nie ma 4 rdzeniowca na tą płytę, oprócz Phenomów 1

05.12.2010
12:01
[5]

redan [ Wiking ]

jedyne co z "nowszych" wejdzie to pierwsze serie phenomów x2/x3/x4 (bez II w nazwie, np phenom II x2)

05.12.2010
12:37
[6]

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]

A phenomy 1, to z kolei były padaki...


W Twoim przypadku, jedyne co ma sens, to przesiadka na nową platformę, ale na to trzeba już przeznaczyć z 500zł.

05.12.2010
12:57
[7]

sprite18 [ Centurion ]

No dobra a jaki by można była mocniejszy założyć??

05.12.2010
13:00
[8]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

Dokładnie tak jak kolega radzi. Nie pozostaje nic innego jak przesiadka na nową platformę, Twoja płyta nie obsługuje Phenoma II a phenom pierwszej serii był niezbyt wydajny.

05.12.2010
13:09
[9]

sprite18 [ Centurion ]

To poda mi może ktoś linka z taką w miarę dobrą a tanią płytę główną??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.