GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podobne do Call of Duty.

04.12.2010
21:46
[1]

Jikan [ Pretorianin ]

Podobne do Call of Duty.

Witam.
Poszukuję gry podobnej do Call of duty 4.
To znaczy:
- podobne wymagania sprzętowe
- Podobny mp (system leveli,bonusów,dużo broni oraz hardcore)
- Nie musi mieć Single
- Mogą ale nie muszą być pojazdy

Z góry dzięki za pomoc :-).

04.12.2010
22:00
[2]

vlodek2532 [ Senator ]

"medal of onor"

04.12.2010
22:04
[3]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Call of Duty MW2

04.12.2010
22:08
smile
[4]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Call of duty Black Ops

04.12.2010
22:47
[5]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

[4] Nie spełnia pierwszego "warunku" Jikana

05.12.2010
00:07
[6]

Jikan [ Pretorianin ]

Niestety ale zarówno black ops jak i MW2 mają dla mnie za wysokie wymagania.
To ja może podam konfigurację:
2.4 Ghz jeden rdzeń!
Geforce 7600 Gt
1.2Gb Ram DDR2
5mb/s łącze internetowe
Windows Xp

05.12.2010
00:18
[7]

charlie.scene [ Konsul ]

Jedynie MW2 pasuje do tego komputera + warunkow jakie podales. Dla testu mozesz sciagnac z torrentow sam single i sprawdzic czy bedzie dzialac. Nie sugeruj sie wymaganiami, bo to bzdura ktora nigdy nie ma pokrycia w rzeczywistosci.

05.12.2010
00:55
[8]

Jikan [ Pretorianin ]

Mam oryginał...
Nie działa mi...

05.12.2010
01:37
[9]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

[6] Ciekawe jak ci CoD4 ruszył na tym komputerze

05.12.2010
03:49
[10]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

A team fortres 2?

05.12.2010
12:21
[11]

Jikan [ Pretorianin ]

RPRT07 miałeś kiedyś może oryginalne pudełko tej gry w dłoni? Albo umiesz czytać z zrozumieniem?
Bo na pudełku jest podane że STANDARDOWE wymagania sprzętowe to:
2.4Ghz
512mb Ram
oraz Geforce 6600 czyli te wymagania spełniam spokojnie. Chociaż fakt,faktem na najwyższych nie pogram. Ale średnio-niskie owszem.
Blackthorn już lookam :)

05.12.2010
12:38
[12]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Może z takich "mniejszych" gier Combat Arms.

05.12.2010
12:42
[13]

Jikan [ Pretorianin ]

ojjj....nie dziękuje...
Ta potęga lagów + tempa strzelanina...

05.12.2010
15:20
[14]

niko_b [ FearTheFuture ]

hmmm ... Arma II jest ciekawa .... grałem niedługo i podobała mi się.Może wy coś więcej się wypowiecie o niej ? Warta zakupu ?

05.12.2010
15:23
[15]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

American Army 1,2 ? Pójdzie nawet na złomie i grafika też good. A jak nie i dla cb grafika nie jest najważniejsza - Counter Strike 1.6, 15zł na steam :)

05.12.2010
15:24
[16]

anymous [ Konsul ]

Batlefiled 2,
niko_b---> Arma 2 dwa ma bardzooooo duże wymagania i prawdopodobnie ci nie pójdzie . Jak już coś to jedynka.

05.12.2010
15:25
[17]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Call Of Duty 2

05.12.2010
15:26
[18]

ppaatt1 [ Trekker ]

hmmm ... Arma II jest ciekawa .... grałem niedługo i podobała mi się.Może wy coś więcej się wypowiecie o niej ? Warta zakupu ?
Na pewno nie dla kogoś kto szuka czegoś w stylu CoDa. ARMA 2 to bardziej symulator żołnierza (długie podróże/jazdy, wymiany ognia z dalekiej odległości, jedna celna kulka załatwia bilet do nieba, planowanie i taktyka. Nie granie dla fragów i statsów.).

Gra jest fajna i ciekawa, ale trzeba dobrego podejścia. Do multi bez mikrofonu nie masz co podchodzić. Warta zakupu jest na pewno, ale trzeba być w pełni świadomym tego co się kupuje. Cierpliwość przede wszystkim.


Co do tematu. Na pewno nie Battlefield. Ogólnie ciężko wybrać coś z tego okresu. CoD sam wyrabiało sobie swój styl multi. Nic mi do głowy konkretnego nie przychodzi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.