GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy opłacało się kupić NFS:HP i FIFA 11 na xbox 360 za.....

04.12.2010
21:23
smile
[1]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

czy opłacało się kupić NFS:HP i FIFA 11 na xbox 360 za.....

250zł (nowe w folii)

04.12.2010
21:25
smile
[2]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]

Nom, sam kupiłem dzisiaj w media xd

04.12.2010
21:26
smile
[3]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

ja w Saturnie :D nieźle się zdziwiłem jak zobaczyłem taką cenę.

04.12.2010
21:26
[4]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

A ten NFS to limitka czy zwykła edycja?

04.12.2010
21:33
[5]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

zwykła

05.12.2010
12:53
smile
[6]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

gry nudne jak flaki z olejem

05.12.2010
12:59
[7]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

zdichuu--> Mówisz o Fifie 11 i NFS HP?

05.12.2010
13:01
[8]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

tsa... fifa nudna ( nie przepadam za tym sportem..) a NFS monotonny. Pozostaje mi je sprzedać

05.12.2010
13:57
[9]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

fifa nudna ( nie przepadam za tym sportem..)

To brawa dla ciebie gamoniu że kupujesz grę która cię kompletnie nie interesuje. Nie ma to jak wywalać pieniążki w błoto, a potem krytykować grę że jest nudna, bo nie interesuje cię piłka. Żenada.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.