
zdichuu [ Generaďż˝ ]
czy opłacało się kupić NFS:HP i FIFA 11 na xbox 360 za.....
250zł (nowe w folii)

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Nom, sam kupiłem dzisiaj w media xd

zdichuu [ Generaďż˝ ]
ja w Saturnie :D nieźle się zdziwiłem jak zobaczyłem taką cenę.
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
A ten NFS to limitka czy zwykła edycja?
zdichuu [ Generaďż˝ ]
zwykła

zdichuu [ Generaďż˝ ]
gry nudne jak flaki z olejem
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
zdichuu--> Mówisz o Fifie 11 i NFS HP?
zdichuu [ Generaďż˝ ]
tsa... fifa nudna ( nie przepadam za tym sportem..) a NFS monotonny. Pozostaje mi je sprzedać
Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
fifa nudna ( nie przepadam za tym sportem..)
To brawa dla ciebie gamoniu że kupujesz grę która cię kompletnie nie interesuje. Nie ma to jak wywalać pieniążki w błoto, a potem krytykować grę że jest nudna, bo nie interesuje cię piłka. Żenada.