GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra na mikołaja

04.12.2010
20:50
[1]

kamstem [ Pretorianin ]

Gra na mikołaja

Chce sobie kupić jakiego rpga na mikołaja doradzcie mi jakiegos byle miał długą i wciągająca fabułe
grałem juz w Dragon Age , NW2, Drakensang, Gothic 1-3,

04.12.2010
21:02
[2]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Mass Effect 1 , 2

04.12.2010
21:06
[3]

kokoju [ Magic Apple ]

Ja osobiście na mikołaja\imieniny sprawiłem sobie STALKERA Zew Prypeci.

04.12.2010
22:07
smile
[4]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Icewind Dale/Baldur's Gate , Risen i Poczciwy Wiedźmin .

04.12.2010
22:12
[5]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Drakensang: The River of Time (druga część serii), Mass Effect (koniecznie wpierw jedynka), Risen, KOTOR'y (też zacznij od jedynki)... Jest w czym wybierać. :)

04.12.2010
22:16
[6]

Martiss [ Centurion ]

Call of Duty Black Ops :)świetny na zimowe wieczory polecam! :) a z rpgow Gothic 4 Arcania ewentualnie two worlds II :)

04.12.2010
22:29
smile
[7]

ignac8 [ Konsul ]

[6] Black Ops i długa fabuła

04.12.2010
22:30
[8]

gracz12301 [ Senator ]

Wiedźmin. Jeśli lubisz RPGi - obowiązkowy tytuł.

[9]
Ale on chciał grę RPG, a o ile mi wiadomo Black Ops nie za bardzo spełnia ten wymóg.

04.12.2010
22:32
[9]

Martiss [ Centurion ]

Ignac8 - dluga fabula moze nie ale za to świetny prezent na mikolaja xD za to multiplayer jest dlugi;p tak samo jak stalker zew prypeci ktory zaproponowal kolega wyzej

04.12.2010
23:21
[10]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Cała seria Fallout, z genialnym ostatnim Fallout New Vegas

04.12.2010
23:35
[11]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Kup sobie tak:
Saga Fallout (Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics) jakieś 20 zł
Fallout 3 możesz kupić używkę, będzie na prawdę groszowa sprawa. Jakieś 30 zł
Fallout NV, możesz zaszaleć i kupić nowiusieńką, 130 zł.
Razem: 180 zł a zabawy na baaardzo długo, no i przy okazji poznasz najlepszą serię RPG jaka kiedykolwiek powstała. :)

04.12.2010
23:38
[12]

Konrad312 [ Konsul ]

A w Wiedźmina grałeś? Jeżeli tak to polecam New Vegas, genialny erpeg.

05.12.2010
00:31
[13]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Chciałoby się dostawać prezenty na mikołaja za 180zł, albo chociaż za 100zł :O. Prezent za 180 to ja moge dostać co najwyżej na gwiazdora :P.

05.12.2010
01:55
[14]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Saga Baldur's Gate

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.