
knife [ Konsul ]
Czy te gry będą działać na Windows 7 premium 64 bit ?
w przyszłym tygodniu planuję przesiadkę z xp sp3 na:
Win 7 premium 64 bit
i mam obawy czy pójdą następujące gry:
crysis
crysis warhead
Test drive unlimited
gta 4
necrovision
gears of war
wolfenstein 2009 pl -podobno z wersją pl są problemy :(
fear 2
mafia 2
stalk shadow of chernobyl
stalker clear sky
stalker zew prypeci
far cry 2
modern warfare
modern warfare 2
serius sam hd first encounter
serious sam second encounter
tomb raider underworld
race driver grid
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
just cause 2
Nie chcę kupować gry a potem sprzedawać na allegro bo nie chodzi :(
Na niektórych forach ludzie piszą że na win 7-32 bit działa praktycznie każda gra
ale na wersji 64 bit to spora część nie uruchamia się
albo piszą że dana gra chodzi, ale nie piszą którą wersję windows 7 mają (32 czy 64 bit)
Może ktoś ma win 7 premium 64 bit i którąś z tych gier już testował :)
przemek__ [ F1 2010 ]
Tak będą działać.
PS. Jedyny problem miałem z naprawdę starymi grami, które to były z epoki windows 98/XP, a o czymś takim jak Vista czy 7 nawet nie słyszały. Jednak nawet w przypadku "staroci" było to tylko kilka gier, ale wystarczyło ściągnąć Patch, uruchomić w trybie zgodności itd. W zasadzie nie udało mi się uruchomić tylko jednej gry, chociaż były jakieś rozwiązania w internecie. Jednak nie zależało mi akurat na niej, więc się nie bawiłem.
vlodek2532 [ Senator ]
pójdzie ci wszystko tylko w gears of war będziesz się musiał z certyfikatem pobawić albo cofnąć czas w systemie
Kravas [ Niepokonan ]
ale na wersji 64 bit to spora część nie uruchamia się
Co za bzdura! Bierz śmiało wersję 64bit, wszystkie gry będą działać!
Sam mam tą wersję 7 i nie spotkałem jeszcze gry, która by nie działała.

Deton [ klein Zwerg ]
Jak są jakiekolwiek problemy z starymi grami to jak dotąd znalezienie odpowiedniego
tryby zgodności wystarczało.
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Wszystko pójdzie raczej pójdzie na 100%. Problemy to są w grach DOSowych ;p
vlodek2532 [ Senator ]
[5] tak? ja jakoś colina 2 nie mogę odpalić na sevenie 64-bit