GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy te gry będą działać na Windows 7 premium 64 bit ?

04.12.2010
20:04
smile
[1]

knife [ Konsul ]

Czy te gry będą działać na Windows 7 premium 64 bit ?

w przyszłym tygodniu planuję przesiadkę z xp sp3 na:
Win 7 premium 64 bit

i mam obawy czy pójdą następujące gry:


crysis
crysis warhead
Test drive unlimited
gta 4
necrovision
gears of war
wolfenstein 2009 pl -podobno z wersją pl są problemy :(
fear 2
mafia 2
stalk shadow of chernobyl
stalker clear sky
stalker zew prypeci
far cry 2
modern warfare
modern warfare 2
serius sam hd first encounter
serious sam second encounter
tomb raider underworld
race driver grid
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
just cause 2

Nie chcę kupować gry a potem sprzedawać na allegro bo nie chodzi :(

Na niektórych forach ludzie piszą że na win 7-32 bit działa praktycznie każda gra
ale na wersji 64 bit to spora część nie uruchamia się

albo piszą że dana gra chodzi, ale nie piszą którą wersję windows 7 mają (32 czy 64 bit)

Może ktoś ma win 7 premium 64 bit i którąś z tych gier już testował :)


04.12.2010
20:05
[2]

przemek__ [ F1 2010 ]

Tak będą działać.

PS. Jedyny problem miałem z naprawdę starymi grami, które to były z epoki windows 98/XP, a o czymś takim jak Vista czy 7 nawet nie słyszały. Jednak nawet w przypadku "staroci" było to tylko kilka gier, ale wystarczyło ściągnąć Patch, uruchomić w trybie zgodności itd. W zasadzie nie udało mi się uruchomić tylko jednej gry, chociaż były jakieś rozwiązania w internecie. Jednak nie zależało mi akurat na niej, więc się nie bawiłem.

04.12.2010
20:06
[3]

vlodek2532 [ Senator ]

pójdzie ci wszystko tylko w gears of war będziesz się musiał z certyfikatem pobawić albo cofnąć czas w systemie

04.12.2010
20:07
[4]

Kravas [ Niepokonan ]

ale na wersji 64 bit to spora część nie uruchamia się

Co za bzdura! Bierz śmiało wersję 64bit, wszystkie gry będą działać!
Sam mam tą wersję 7 i nie spotkałem jeszcze gry, która by nie działała.

04.12.2010
20:13
smile
[5]

Deton [ klein Zwerg ]

Jak są jakiekolwiek problemy z starymi grami to jak dotąd znalezienie odpowiedniego
tryby zgodności wystarczało.

04.12.2010
20:16
[6]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Wszystko pójdzie raczej pójdzie na 100%. Problemy to są w grach DOSowych ;p

05.12.2010
12:48
[7]

vlodek2532 [ Senator ]

[5] tak? ja jakoś colina 2 nie mogę odpalić na sevenie 64-bit

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.