GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox 360 - dobra gra z multi.

04.12.2010
17:59
smile
[1]

bubczak [ Legionista ]

Xbox 360 - dobra gra z multi.

Witam! Na święta sprawię sobie xbox'a 360. Razem z moim kolegą chcemy zakupić grę do grania razem przez sieć. Co nam polecacie? Gra musi być niedroga wiec np. BO odpada. Myślę nad Halo: Reach - jak oceniacie tę grę?

04.12.2010
18:01
[2]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Gears of War 2 ? W multi gra bardzo dużo osób, a ono same jest świetne.
Halo : Reach może być, ale jest nadal dosyć drogie ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.