
bubczak [ Legionista ]
Xbox 360 - dobra gra z multi.
Witam! Na święta sprawię sobie xbox'a 360. Razem z moim kolegą chcemy zakupić grę do grania razem przez sieć. Co nam polecacie? Gra musi być niedroga wiec np. BO odpada. Myślę nad Halo: Reach - jak oceniacie tę grę?
marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]
Gears of War 2 ? W multi gra bardzo dużo osób, a ono same jest świetne.
Halo : Reach może być, ale jest nadal dosyć drogie ...