GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gearhead problem

04.12.2010
17:33
[1]

ptraq [ Centurion ]

Gearhead problem

mam problem z ta grą pobrałem ja i nie śmiga jak powinna
gdy odpalam profil wyskakuje garaż ale połowa ekranu jest rozmazana
ocz. pobrałem wszystkie patchy na xp pomocy c

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.