ptraq [ Centurion ]
Gearhead problem
mam problem z ta grą pobrałem ja i nie śmiga jak powinna gdy odpalam profil wyskakuje garaż ale połowa ekranu jest rozmazana ocz. pobrałem wszystkie patchy na xp pomocy c