gepetto66 [ Konsul ]
Amnesia Dark Descent
Chciałem kupic sobie tytułową Amnesie,ale doszły mnie słuchy że fabuła nie jest specjalnie mocna.Czy to prawda? Czy to tylko plotki szerzone przez jakiś element nieporządany?
Powiedzta jaka naprawdzę ta fabuła jest :
A.Słaba.
B.Dobra.
C. Maksymalnie zajebista.
W przypadku pierwszej i ostatnie opcji proszę uzasadnić bo nie chcę zmarnować 2/3 dniuweczki na jakis bubel.
Damian1539 [ Legend ]