
parapeciak11 [ Legionista ]
2 Psy do wzięcia
Mam do zaoferowania po atrakcyjnej cenie 0.00 zł dwa psy mieszane (oczywiście chodzi o rasę). Jak nikt ich nie weźmie to oddam do wietnamskiej restauracji i to będzie oczywiście wasza wina.
pierwszy pies jest czarny. Posiada czarne włosy czarne oczy czarny ogon i ogólnie jest Afroamerykaninem.
Druga to biała suka. Jest koloru biało brudnego czyli mulatka.
Psy będzie można odebrać za 2 tygodnie ponieważ jeszcze się trzymają matki. Są ładne pasują do wszystkiego i na pewno wam się przydadzą. Mam nadzieje że trafią do dobrego właściciela. Na razie są ciapowate ale jak je dobrze wyszkolicie to mogą nawet służyć do masowego mordu.
Nikomu nie chce się daleko łazić więc to ogłoszenie szczególnie dla ludzi z okolic głogowa
Więcej informacji pod numerem 695 644 363
Petosss [ Pretorianin ]
mi kiedys podobne psy do tych sie urodzily :p

bartek [ Legend ]
Za rozmnażanie kundli w kraju milionów psów i przepełnionych schronisk powinno się karać.
Wysterylizuj swojego pupila, bo żart z wietnamską restauracją może się ziścić.

,gruby300 [ Junior ]
<2> Zoofil

parapeciak11 [ Legionista ]
a tak pyzatym to gdzie tą wiadomość jeszcze umieścić bo myślałem o demotach ale boje się że mnie listonosz pogryzie. A po zatym fota--->
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Można odebrać za dwa tygodnie, ja gdybym tyle trzymał taki farfocle bym już nie potrafił oddać. :D
Qverty™ [ Legend ]
No...słodziaki. Ale jak za mnie przesadziłeś z ceną..za drogo..
yasiu [ Legend ]
pyzatym... zarejestruj się i wrzuć na kundelki.com.pl - ze zdjęciem, rzucimy info dalej :)

parapeciak11 [ Legionista ]
[6] <--- Zgadzam się ale ja mam na chacie jeszcze 2 dorosłe suki i co mam czekać aż w końcu będę miał całe mieszkanie psów? Chociaż możesz mieć racje już mam cały plan z rekrutuje armie w której będą zmodyfikowane genetycznie psy i w tydzień podbije cały świat ożywię Hitlera a on żydów przerobi na mydło a murzynów na opony
parapeciak11 [ Legionista ]
dzięki yasiu !!!!!! tego szukałem
Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
Słodziaki, komentarz odnośnie sterylizacji - popieram.
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Nie zapominaj, że jeden z twoich szczeniaków jest murzynem ^^ Gdybym już nie miał zwierzyńca w domu bym wziął.

Kreek [ Senator ]
słodkie:D ale mam już jednego psa, a właściwie sukę.
maly_17a [ Generaďż˝ ]
Przydałoby się podać województwo.
Mam 2 psy, w tym jeden wzięty w ten sposób, trzeci niepotrzebny raczej.

parapeciak11 [ Legionista ]
dolnośląskie ---->głogów----->Obr.Pokoju ------> (zadzwoń to się dowiesz)