
Roniq [ Pretorianin ]
Firefox - Problem
Witam. Mam problem z Firefoxem 3.6.12. Otóż gdy np. chce w Operze odpowiedzieć na temat na tym forum "Odpowiedź" otwiera się w małym okienku, natomiast w moim Ognistym Lisie wszytko otwiera się na nowej zakładce, przez co wygląda dziadowsko i po prostu przeszkadza. Jest jakiś sposób, aby to zmienić ?
Z góry dzięki za odpowiedzi :)
PS. Mam nadzieję, że napisałem to w miarę zrozumiale :P