GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Firefox - Problem

04.12.2010
16:10
smile
[1]

Roniq [ Pretorianin ]

Firefox - Problem

Witam. Mam problem z Firefoxem 3.6.12. Otóż gdy np. chce w Operze odpowiedzieć na temat na tym forum "Odpowiedź" otwiera się w małym okienku, natomiast w moim Ognistym Lisie wszytko otwiera się na nowej zakładce, przez co wygląda dziadowsko i po prostu przeszkadza. Jest jakiś sposób, aby to zmienić ?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

PS. Mam nadzieję, że napisałem to w miarę zrozumiale :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.