kgx56 [ Legionista ]
przypalony rosol :P
mam nieciekawy problem - chcialem sobie podgrzac rosol, ale kompletnie o nim zapomnialem i sie caly spalil. ;P pomiajac fakt, ze musze sie obejsc smakiem to w calym domu wali mi spalenizna. ;/ Wszystkie okna pootwierane, drzwi rowniez, ale niemily zapach dalej sie unosi... Jakies pomysly na polepszenie zapachu???
charlie.scene [ Konsul ]
Poczekac.
kombinator [ Konsul ]
Odkręć gaz.
Adrianziomal [ Samael ]
Popsikaj dezodorantem/odświeżaczem powietrza, to może nie będzie aż tak walić tą spalenizną...
Taikun44 [ Legend ]
Gessler radzi wlać do zupy wódki i wymieszać, po 10 minutach jest zdatny do jedzenia
devileq does [ Konsul ]
odświeżacz powietrza, ew dezodorant
Roniq [ Pretorianin ]
Popsikaj jakimś dezodorantem. A na przyszłość - nigdy nie odpalaj Red Tuba, jak masz o czymś pamiętać :P
Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
Walnij kloca i nie spuść wody!
A tak na serio to wystarczy popsikać dezodorantem/odświeżaczem powietrza.