GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

przypalony rosol :P

04.12.2010
15:51
[1]

kgx56 [ Legionista ]

przypalony rosol :P

mam nieciekawy problem - chcialem sobie podgrzac rosol, ale kompletnie o nim zapomnialem i sie caly spalil. ;P pomiajac fakt, ze musze sie obejsc smakiem to w calym domu wali mi spalenizna. ;/ Wszystkie okna pootwierane, drzwi rowniez, ale niemily zapach dalej sie unosi... Jakies pomysly na polepszenie zapachu???

04.12.2010
15:52
[2]

charlie.scene [ Konsul ]

Poczekac.

04.12.2010
15:53
[3]

kombinator [ Konsul ]

Odkręć gaz.

04.12.2010
15:54
[4]

Adrianziomal [ Samael ]

Popsikaj dezodorantem/odświeżaczem powietrza, to może nie będzie aż tak walić tą spalenizną...

04.12.2010
15:56
[5]

Taikun44 [ Legend ]

Gessler radzi wlać do zupy wódki i wymieszać, po 10 minutach jest zdatny do jedzenia

04.12.2010
15:58
[6]

devileq does [ Konsul ]

odświeżacz powietrza, ew dezodorant

04.12.2010
15:59
[7]

Roniq [ Pretorianin ]

Popsikaj jakimś dezodorantem. A na przyszłość - nigdy nie odpalaj Red Tuba, jak masz o czymś pamiętać :P

04.12.2010
16:00
[8]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

Walnij kloca i nie spuść wody!
A tak na serio to wystarczy popsikać dezodorantem/odświeżaczem powietrza.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.