Fraps [ Generaďż˝ ]
Win 7 a pasek zadań - pytanie jak to zrobic?
przyczepiłem sobie do paska zadań exe do WoW'a no i kiedy odpalam gre pojawia się jej ikona na miejscu, w którym wcześniej był exe, gdybym chciał uruchomić 2 wowy musiałbym wejść do katalogu gdzie jest zainstalowana gra i z tego miejsca ją włączyć. jak zrobić by otwarta gra pokazywała się obok exe na pasku zadań?
Retox128 [ Konsul ]
Klikasz prawym i bodajże 3 od dołu (nazwa programu).
JasterMereel [ Konsul ]
ja tam wolę mieć po staremu. Jak chcesz mieć pasek jak dawniej, to:
ppm na pasek>>właściwości>> i w 'przyciski paska zadań' ustawiasz na 'scalaj, gdy pasek jest pełny'.