GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Win 7 a pasek zadań - pytanie jak to zrobic?

04.12.2010
15:33
[1]

Fraps [ Generaďż˝ ]

Win 7 a pasek zadań - pytanie jak to zrobic?

przyczepiłem sobie do paska zadań exe do WoW'a no i kiedy odpalam gre pojawia się jej ikona na miejscu, w którym wcześniej był exe, gdybym chciał uruchomić 2 wowy musiałbym wejść do katalogu gdzie jest zainstalowana gra i z tego miejsca ją włączyć. jak zrobić by otwarta gra pokazywała się obok exe na pasku zadań?

04.12.2010
15:49
[2]

Retox128 [ Konsul ]

Klikasz prawym i bodajże 3 od dołu (nazwa programu).

04.12.2010
16:16
[3]

JasterMereel [ Konsul ]

ja tam wolę mieć po staremu. Jak chcesz mieć pasek jak dawniej, to:
ppm na pasek>>właściwości>> i w 'przyciski paska zadań' ustawiasz na 'scalaj, gdy pasek jest pełny'.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.