chorąży torpeda [ Chor��y ]
A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść?...
- spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy.? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
Jedna z najpopularniejszych fraz facebookowych, doczekała się wielu przeróbek. Np. "A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - Pij nie pierdol."
A jak Wy byście zmienili ten tekst? Chodzi takie z zabarwieniem humorystycznym jak ten powyższy. Biorę udział w konkursie, w ramach najciekawszej propozycji można wygrać koszulkę z prosiaczkiem.
toaster [ MrBook? ]
Polej póki zimna ?

smokinnhobo [ czolgista ]
Dawaj nalywaj

Qverty™ [ Legend ]
A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - Pij nie pierdol
MOAR

Roniq [ Pretorianin ]
A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - Pij nie pierdol
The best :D
kzwwdo [ Pretorianin ]
Znalezione u kolegi rpgowca:
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

Pichtowy [ Senator ]
-A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść?
- powiedział Kapitan Bomba.
-Sam nie dam rady z inwazją Kurvinoxów- odparł chorąży Torpeda
Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
-A jeśli kiedyś będe musiał odejść?
-To będzie, o jednego chwasta mniej!

Dominik1991 [ Bezimienny ]
A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -->A c**j z tym!!!
Tal_Rascha [ Undomiel ]
-A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść?
-wsiadaj robin i rzuc w nia truskawka

gepetto66 [ Konsul ]
-A Jeśli pewnego dnia będę musiał odejsć?
-To odejdziesz i po kłopocie.
Roniq [ Pretorianin ]
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść?
- Won do piekła, kurwo wściekła! - Odpowiedział mu waszka g