GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść?...

04.12.2010
15:24
[1]

chorąży torpeda [ Chor��y ]

A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść?...

- spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy.? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Jedna z najpopularniejszych fraz facebookowych, doczekała się wielu przeróbek. Np. "A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - Pij nie pierdol."

A jak Wy byście zmienili ten tekst? Chodzi takie z zabarwieniem humorystycznym jak ten powyższy. Biorę udział w konkursie, w ramach najciekawszej propozycji można wygrać koszulkę z prosiaczkiem.

04.12.2010
15:25
[2]

toaster [ MrBook? ]

Polej póki zimna ?

04.12.2010
15:28
smile
[3]

smokinnhobo [ czolgista ]

Dawaj nalywaj

04.12.2010
15:29
smile
[4]

Qverty™ [ Legend ]

A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - Pij nie pierdol

MOAR

04.12.2010
15:36
smile
[5]

Roniq [ Pretorianin ]

A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - Pij nie pierdol

The best :D

04.12.2010
15:54
[6]

kzwwdo [ Pretorianin ]

Znalezione u kolegi rpgowca:
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

04.12.2010
15:55
smile
[7]

Pichtowy [ Senator ]

-A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść?
- powiedział Kapitan Bomba.

-Sam nie dam rady z inwazją Kurvinoxów- odparł chorąży Torpeda

04.12.2010
15:56
[8]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

-A jeśli kiedyś będe musiał odejść?
-To będzie, o jednego chwasta mniej!

04.12.2010
16:02
smile
[9]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -->A c**j z tym!!!

04.12.2010
16:13
[10]

Tal_Rascha [ Undomiel ]

-A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść?
-wsiadaj robin i rzuc w nia truskawka

04.12.2010
16:16
smile
[11]

gepetto66 [ Konsul ]

-A Jeśli pewnego dnia będę musiał odejsć?
-To odejdziesz i po kłopocie.

04.12.2010
16:18
[12]

Roniq [ Pretorianin ]

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść?
- Won do piekła, kurwo wściekła! - Odpowiedział mu waszka g

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.