GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z monitorem !!

04.12.2010
13:29
smile
[1]

Mevatron [ Centurion ]

Problem z monitorem !!

Otóż moi drodzy sparwa wygląda tak, że zaczyna swirowaćmi erkan na monitorze i pojawia sięnagle krecha z pixelami i mnitor sie wylancza. Muzyka reszta wszystko gra ale neiamm obrazu. Mam monitor LCD Hyundaia który ma już 5 lat za sobą. Jest to oznaka, że monitor klęka ? Ogólnie pobralem nowe sterowniki do karty graficznej i od tamtej pory wląsnie tak się dzieje. Prosze o pomoc z góry dziękuje :)

PS: Posiadam Ge Force 9500 GT i sterowniki sciągneła mi aktualizacja visty.

04.12.2010
13:31
[2]

charlie.scene [ Konsul ]

Ogólnie pobralem nowe sterowniki do karty graficznej i od tamtej pory wląsnie tak się dzieje

Jest to oznaka, że monitor klęka ?


*facedesk*

Masz jakis problem z wyciaganiem wnioskow?

04.12.2010
13:31
[3]

zelmir [ Konsul ]

spróbuj ściągnąć najnowsze sterowniki ze strony nvidii

04.12.2010
13:32
[4]

Mevatron [ Centurion ]

Niemam problemów z wyciągeniem wnissków ani analiz, tylko w drodze redukcji zdarzeń od tamtej pory jakby czestotliwość siadłą a mam 60 hZ najniżej ustawione.

04.12.2010
13:35
[5]

charlie.scene [ Konsul ]

Sprawdz czy wtyczka monitora jest dobrze podlaczona do karty graficznej, podociskaj itp. Wywal te i sciagnij nowe sterowniki. Jaka masz karte graficzna?

04.12.2010
13:39
[6]

Mevatron [ Centurion ]

Z Wtyczką wlaśnie tez już robiłęm i wszystko dopasowane jak należy.

Karta to: Nvidia Ge Force 9500 GT

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.