GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry na długie zimowe wieczory...

04.12.2010
12:30
smile
[1]

PurePL [ Centurion ]

Gry na długie zimowe wieczory...

Tak, wiem...
Temat był...
Ale ja szukam gry raczej MMORPG.
Fajnie, jakby miała też jakas fabule...
Cos w stylu Guild Wars ( Mialem, gralem 2 lata. Hackneli mi konto... )
Chcialbym jakas liste fajnych gierek, ktore mnie wciagna do premiery Guild Wars 2. ;)

04.12.2010
12:40
[2]

charlie.scene [ Konsul ]

WoW.

04.12.2010
12:42
[3]

Adrianziomal [ Samael ]

[1]
World of Warcraft. Ale jeśli nie miałeś tam wcześniej konta, to przygotuj trochę kasy. ;)

04.12.2010
12:58
[4]

Maverick [ Konsul ]

Minecraft ;-)
Lepsza niz WoW, nie trzeba placic abonamentu, MMORPG ;) i do tego jak wciagnie to bedziesz ukladal klocki do konca zycia :D

04.12.2010
13:25
[5]

Adrianziomal [ Samael ]

[4]
Niestety, minecraft wciąga... I będzie tańszym zamiennikiem WoWa, ale nie będzie miał takiej epickiej fabuły, grafiki i oprawy dźwiękowej... :P

04.12.2010
17:01
[6]

Maverick [ Konsul ]

Polemizował bym z ta epicka fabula, grafika i oprawa dzwiekowa :P

04.12.2010
17:02
[7]

Petosss [ Pretorianin ]

szukasz gry na dlugie zimowe dni? to graj w tibie :d

04.12.2010
17:04
[8]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Jak sobie wymyślisz, że jesteś górnikiem, który rusza w świat na ratunek rodzinie, a w nocy broni się przed potworami stworzonymi przez złego doktora Soulcatchera itp. to nie jest źle.
Grafika może niezbyt, ale widoki za to świetne. Dźwięk właśnie mi się podoba, bo czasami jakaś muzyczka, głosy potworów i tłuczenie kilofem wypadają ładnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.