GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z klawiatura

04.12.2010
12:10
smile
[1]

PR3DATOR [ Chor��y ]

problem z klawiatura

Cześć

Mam dziwny problem z moja klawiatura:/ Otóż nie wchodzą mi polskie znaki, mogę tylko zrobić: ó,ś,ć,ź i ł, reszta już nie chce. Gdy natomiast chce napisać literę "e" to wyskakuję mi symbol €, a podczas gry gdy wciskam Esc to gra zwija mi się na pasek:-/ Nie jest to cały czas, ale bardzo często. Próbowałem już opcja Polski (programsty) i (214) ale cały czas jest to samo. Może mi ktoś pomóc?

04.12.2010
12:14
smile
[2]

kefirek09 [ Senator ]

Kup nową klawiaturę. Przynajmniej jakąś za 20zł w mediaexpert. Jeśli na nowej klawiaturze będą występować lagi (spowalnianie w pisaniu), lub to co opisałeś, to utnij kabel i zmniejsz jego długość.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.