
PR3DATOR [ Chor��y ]
problem z klawiatura
Cześć
Mam dziwny problem z moja klawiatura:/ Otóż nie wchodzą mi polskie znaki, mogę tylko zrobić: ó,ś,ć,ź i ł, reszta już nie chce. Gdy natomiast chce napisać literę "e" to wyskakuję mi symbol €, a podczas gry gdy wciskam Esc to gra zwija mi się na pasek:-/ Nie jest to cały czas, ale bardzo często. Próbowałem już opcja Polski (programsty) i (214) ale cały czas jest to samo. Może mi ktoś pomóc?

kefirek09 [ Senator ]
Kup nową klawiaturę. Przynajmniej jakąś za 20zł w mediaexpert. Jeśli na nowej klawiaturze będą występować lagi (spowalnianie w pisaniu), lub to co opisałeś, to utnij kabel i zmniejsz jego długość.