GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WoW Cataclysm - wymaganie podstawki i ...

04.12.2010
11:47
[1]

Vader274 [ Generaďż˝ ]

WoW Cataclysm - wymaganie podstawki i ...

Witam!
Mam pytanie. Czy "Kataklizm" będzie wymagał też wszystkich poprzednich dodatków czy tylko podstawki ?Bo na U L T I M A . P L pisze : Wymaga podstawowej wersji gry i dodatków World of Warcraft.. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź

04.12.2010
11:48
smile
[2]

jees [ Freeride Downhill ]

Tak, wymaga wszystkich.


[4] - Oczywiście, że tak. Jeżeli lubisz gry tego typu, jasne że się opłaca. 11,5 miliona ludzi regularnie opłacających abonament mówi swoje.

PS. https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10864875&N=1

Pozdro.

04.12.2010
11:49
[3]

Vader274 [ Generaďż˝ ]

Dzięki za odpowiedź. No to powiem szczerze że trochę gównianie to wymyślili. Myślałem że wymaga tylko podstawki i sie już podjarałem. A tu lipton ehh...

04.12.2010
11:55
[4]

Vader274 [ Generaďż˝ ]

To wobec tego czy opłaca się kupić te WSZYSTKIE dodatki i podstawke ? Zwłaszcza że mam zamiar dopiero zacząć przygodę z WoW'em

04.12.2010
12:36
[5]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

A niby jak sobie wyobrazasz tylko wymaganie podstawki? Przeciez kazdy dodatek do oddzielna kraina gdzie nabija sie poszczegolne poziomy, wiec musisz je wszystkie posiadac. Majac tylko podstawke mozesz nabic zdaje sie 40-ty ktorys poziom, potem troche Outlandu, Northendu i dopiero na koncu Maelstorm.

04.12.2010
12:53
[6]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

To wobec tego czy opłaca się kupić te WSZYSTKIE dodatki i podstawke ? Zwłaszcza że mam zamiar dopiero zacząć przygodę z WoW'em


zawsze mozesz najpierw kupic podstawke, nabic 60, pozniej tbc - 70 itd. moze do tego czasu cena spadnie. choc nie liczylbym na to.
zdaje sie ze te starsze dodatki teraz kosztuja na stronie blizzarda 5 euro (tbc i wotlk). wiec nie przesadzaj :)

04.12.2010
13:14
[7]

BlackBolt [ Senator ]

W zmienionym świecie możesz grać posiadając samą podstawkę już teraz, bo te zmiany dotyczą wszystkich. Mając Cata będziesz mógł wejść do całkowicie nowych stref i korzystać z nowych ras.

04.12.2010
13:40
[8]

Vader274 [ Generaďż˝ ]

Widze że cene bierzecie ze stronki gdzie dają same kod a mnie kody nie interesują. Musze mieć pudełko. Nie mam jakoś zaufania do tej cyfrowej dystrybucji. Pozatym chciałbym zacząć Worgenem a ten dochodzi dopiero w Ca'cie. A jeszcze co do tych cen to mam małe "ale".
Skoro BattleChest kosztuje w najlepszym wypadku 50 zł ( a nie 90zł ), WotLK ok. 80 zł a Cat 120 zł to mamy ok.250 zł w tym miesiąc grania. Dokupując pre-paida za 70 zł ( w najlepszym wypadku ) to mamy 320 zł. Mówie oczywiście o cenach jakie widziałem w sklepach i na różnych stronach.

04.12.2010
13:59
[9]

nagytow [ Firestarter ]

Pudelka to przezytek, stoja na polce i kurz zbieraja :)
Kody bezposrednio od Blizzarda sa bardzo tanie. Jesli Blizzowi nie ufac to komu? ;) Po sciagnieciu wypalasz klienty na plytki i juz.
40 dni (moze a nawet 60) masz za darmo.

Za te 320zl masz jakies 4 miesiace grania chyba:
10 dni WoW trial + 10 dni TBC trial + 10 dni WotLK trial + 30 dni darmowych + 60 dni z karty = 120 dni.
Mozna jeszcze kupic za grosze 14 dniowe triale WoWa na DVD, ale nie wiem czy da sie je jakos dolaczyc do calosci.

04.12.2010
14:04
[10]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

Nie mam jakoś zaufania do tej cyfrowej dystrybucji.

lol to jest na stronie blizza.. no ale jak chcesz placic 2 stówy za kolorową tekture, twoja wola.
jak masz takie wymagania, musisz 3 stówki wybulic, nie ma innej rady.

04.12.2010
14:05
[11]

Adrianziomal [ Samael ]

[9]
Ta promocja (chyba) skończyła się 29 listopada...

04.12.2010
14:10
smile
[12]

kokoju [ Magic Apple ]

A ja w innej sprawie. Po wydaniu u nas polskiego Starcrafta 2 pojawiły się plotki mówiące o polskim Wow-ie. To czy wyszło by dobrze czy źle to inna sprawa ale czy jest wogóle sens by polonizować 5 letnią grę?

04.12.2010
14:10
[13]

nagytow [ Firestarter ]

[11] Tak jest napisane, ale jak widzisz, link dziala :)

[12]Za duzo Faktu ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.