GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

patch

04.12.2010
11:41
[1]

Weteran gracz [ Konsul ]

patch

Jakie są najlepsze patche do gta 4 bo i się tnie?


04.12.2010
12:06
smile
[2]

Weteran gracz [ Konsul ]

up pomoze ktoś?

04.12.2010
12:20
smile
[3]

ryder wieczny palacz [ Pretorianin ]

Najlepszy jest 1.0.4.0 chyba tak się pisze.Zrób jeszcze plik comandline i zainstaluj nowe sterowniki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.