GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko o punkty M$

04.12.2010
11:27
[1]

FIREBLAST [ Pretorianin ]

Pytanko o punkty M$

Witam mam pytanie. Dowiedziałem się że jak się zrobi migracje konta na PL to dostaje się 800 M$. I w związku z tym mogę zrobić coś takiego że ten kod który przyjdzie mi na skrzynkę mogę wklepać do innego profilu na X360 Uzna takie coś? Czy może jest to powiązane z danym kontem na które przyjdzie kod? Czy można migrować punkty M$?

04.12.2010
11:39
[2]

Artilio [ Black Templar ]

Punkty przychodzą jako wiadomość na profil użytkownika.Można ale tylko na Polskie konta(chyba)

04.12.2010
11:44
smile
[3]

Jack Walters [ Pretorianin ]

Tylko PL...
Może uznać jeżeli masz stałe konto lub czy zakładasz nowe - nie ma znaczenia...
proponuję ci nie na X360...
Ale jak musisz.
Spytał bym się na twoim miejscu kogoś kto się na tym zna...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.