FIREBLAST [ Pretorianin ]
Pytanko o punkty M$
Witam mam pytanie. Dowiedziałem się że jak się zrobi migracje konta na PL to dostaje się 800 M$. I w związku z tym mogę zrobić coś takiego że ten kod który przyjdzie mi na skrzynkę mogę wklepać do innego profilu na X360 Uzna takie coś? Czy może jest to powiązane z danym kontem na które przyjdzie kod? Czy można migrować punkty M$?
Artilio [ Black Templar ]
Punkty przychodzą jako wiadomość na profil użytkownika.Można ale tylko na Polskie konta(chyba)

Jack Walters [ Pretorianin ]
Tylko PL...
Może uznać jeżeli masz stałe konto lub czy zakładasz nowe - nie ma znaczenia...
proponuję ci nie na X360...
Ale jak musisz.
Spytał bym się na twoim miejscu kogoś kto się na tym zna...