GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy pujdzie mi Cod 5

04.12.2010
10:36
[1]

snailes1 [ Konsul ]

czy pujdzie mi Cod 5

Czy na tym kompie pujdzie cod5 ?

Intel Pentium 4 2.8ghz
Geforce 6200 512mb
1gb ram

W coda 6 grałem na full detalach w 800~600 czy tutaj będe grał conajmniej na minimalnych ??

04.12.2010
10:41
[2]

Artilio [ Black Templar ]

W coda 6 grałem na full detalach w 800~600 czy tutaj będe grał conajmniej na minimalnych
Taa
Zamiast Coda kup sobie słownik

04.12.2010
10:52
[3]

pawloki [ Senator ]

Ucz się do szkoły.

04.12.2010
10:56
[4]

p®oQuality [ Chor��y ]

Czy na tym forum zawsze trzeba kogoś zjechać od razu za ortografię?

snailes1 pytał się czy pójdzie mu Cod 5, więc należy odpowiedzieć.

Skoro grałeś w "6" na takich detalach, to tym bardziej w "5" pograsz. Choć komputer lata świetności (jeśli kiedykolwiek je miał...) ma już dawno za sobą.

04.12.2010
10:59
[5]

Artilio [ Black Templar ]

Snailes1 - nie ładnie grać na piratach (MW2)

04.12.2010
11:06
[6]

snailes1 [ Konsul ]

[4]Dzięki lecz słyszałem ze z Optymalizacją jest do dupy w cod 5 więc wacham się ją kupić

04.12.2010
11:08
[7]

Taikun44 [ Legend ]

wąchałeś CoD5 ?

04.12.2010
11:12
[8]

HoMeR [ Man with dragonov ]

Mi 5 idzie na średnich z takim sprzętem

04.12.2010
11:14
[9]

olnnscj [ Centurion ]

[6] - Widać, że wklejone "Optymalizacją" bo z wielkiej litery :D

04.12.2010
11:20
[10]

snailes1 [ Konsul ]

[8] naprawde ?

[9] ja tak pisze :D

04.12.2010
16:50
[11]

Petosss [ Pretorianin ]

snailes1
ja cie znam ze szkoly zawsze miales problemy z ortografia :p

04.12.2010
16:53
smile
[12]

McTire [ Mocin ]

[11] LOL

04.12.2010
16:54
smile
[13]

Ezio007 [ Konsul ]

Spokojnie pójdzie, ale najlepiej graj na średnich detalach

04.12.2010
16:57
[14]

PurePL [ Centurion ]

W coda:mw2 nie mogles grac na full bo masz za slaba karte graficzna.
Rekomendowana to 6600.
A tak pozatym, to tak trudno ruszyc glowa, wpisac w google wymagania i sprawdzic ?
Albo inaczej : czy wejdzie ci slabsza graficznie gra, choc grales w jej nowszy model na "full" wymaganiach ?

spoiler start
Myslenie nie boli, naprawde.
Co do ortografii : N/c
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.