snailes1 [ Konsul ]
czy pujdzie mi Cod 5
Czy na tym kompie pujdzie cod5 ?
Intel Pentium 4 2.8ghz
Geforce 6200 512mb
1gb ram
W coda 6 grałem na full detalach w 800~600 czy tutaj będe grał conajmniej na minimalnych ??
Artilio [ Black Templar ]
W coda 6 grałem na full detalach w 800~600 czy tutaj będe grał conajmniej na minimalnych
Taa
Zamiast Coda kup sobie słownik
pawloki [ Senator ]
Ucz się do szkoły.
p®oQuality [ Chor��y ]
Czy na tym forum zawsze trzeba kogoś zjechać od razu za ortografię?
snailes1 pytał się czy pójdzie mu Cod 5, więc należy odpowiedzieć.
Skoro grałeś w "6" na takich detalach, to tym bardziej w "5" pograsz. Choć komputer lata świetności (jeśli kiedykolwiek je miał...) ma już dawno za sobą.
Artilio [ Black Templar ]
Snailes1 - nie ładnie grać na piratach (MW2)
snailes1 [ Konsul ]
[4]Dzięki lecz słyszałem ze z Optymalizacją jest do dupy w cod 5 więc wacham się ją kupić
Taikun44 [ Legend ]
wąchałeś CoD5 ?
HoMeR [ Man with dragonov ]
Mi 5 idzie na średnich z takim sprzętem
olnnscj [ Centurion ]
[6] - Widać, że wklejone "Optymalizacją" bo z wielkiej litery :D
snailes1 [ Konsul ]
[8] naprawde ?
[9] ja tak pisze :D
Petosss [ Pretorianin ]
snailes1
ja cie znam ze szkoly zawsze miales problemy z ortografia :p

McTire [ Mocin ]
[11] LOL

Ezio007 [ Konsul ]
Spokojnie pójdzie, ale najlepiej graj na średnich detalach
PurePL [ Centurion ]
W coda:mw2 nie mogles grac na full bo masz za slaba karte graficzna.
Rekomendowana to 6600.
A tak pozatym, to tak trudno ruszyc glowa, wpisac w google wymagania i sprawdzic ?
Albo inaczej : czy wejdzie ci slabsza graficznie gra, choc grales w jej nowszy model na "full" wymaganiach ?