GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobra strzelanka na mój sprzęt

04.12.2010
10:09
[1]

DaRo_93 [ Chor��y ]

Dobra strzelanka na mój sprzęt

Mam pytanie do użytkowników tego forum. Otóż chcę się zaopatrzyć w jakąś dobrą strzelankę w którą będzie można pograć online jak i zabawić się podczas kampanii dla pojedynczego gracza. Oczywiście ma mi zadziałać na moim kompie tak aby dało się w nią spokojnie pograć. Najlepiej jak by mi ruszyła na wysokich detalach ale mogą być też średnie. Mój sprzęt to:
Procesor dwurdzeniowy 2.7GHz
2GB RAM
Karta graficzna Ge-Force 9500 GT 512 MB
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

P.S. Interesowały mnie gry CoD MW2, Battlefield BC 2 ale nie wiem czy mu ruszą dlatego pytam : )

04.12.2010
10:20
smile
[2]

redan [ Wiking ]

może:
- cod mw
- timeshift
- borderlands

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.