Snakepit [ aka Hohner ]
poranek pewnego pracownika laboratorium ;) polecam :D

mirencjum [ operator kursora ]
He, he! Dobre!

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Arxel [ Kostka Rubika ]
Niezłe.. :D

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
o.O
Mac94 [ TF2 Player ]
Fajne, ale fake. Podczas zwolnienia widać jak facet z lewej przy "armacie" tak przeskakuje z miejsca o kilka centymetrów..
Sizalus [ Senator ]
[6]
Tu masz setup

Mastyl [ Legend ]
O rety.
Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Nie wiem fake czy nie, ale super niespodzinka dla kolegi.
Można myśleć że to fake przez ten jego niewiarygodny lot przez pomieszczenie.

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Fake. Koleś by sie nie podniósł po czymś takim. Ale i tak niezłe :P
Podczas zwolnienia widać jak facet z lewej przy "armacie" tak przeskakuje z miejsca o kilka centymetrów..
Mhm, racja. Obejrzycie dokładnie od 0:58 do 1:02.
lhmjkojkm [ Moonbeam ]
Raczej fejk (zobaczcie na odbicie na drzwiach po lewej) ale wyszło dosyć zabawnie :)
Farmazon [ Chor��y ]
Dobre ;]