
MMA FANNN [ Junior ]
Cage Fight -Nowa Gra MMA
Siemano :D
Ostatnio znalazłem fajną grę MMA przez neta.
Jest to nowa gra ale naprawdę wciągająca i przemyślana :D
Ciekawie zrobiona i W CAŁOŚCI PO POLSKU!!!
Wbijajcie
Mój nick to "The War Machine" Dietrich i wysyłajcie zapro :D