GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kinect-czy warto kupić?

04.12.2010
09:23
smile
[1]

Robar2 [ Pretorianin ]

Kinect-czy warto kupić?

Czy warto kupić technologię Kinect?
Czytałem komentarze.
Niektórzy pisali że warto a inni że nie warto.
Ja już sam nie wiem, więc pytam się was.
Czy warto kupić?

04.12.2010
09:30
smile
[2]

bisfhcrew [ Bis ]

Czy warto kupić technologię Kinect?
Myślę, że jak dobrze dogadasz się z M$ to dużo zarobisz.

04.12.2010
09:36
[3]

DM [ Konsul ]

i uważasz, że tutaj będą inne komentarze od tych, że jedni napiszą "warto" a inni "nie warto"?

jak sam nie wiesz czego chcesz to się ucz, książki czytaj, gry komputerowe to zbyt skomplikowana działka i niepotrzebna w twoim życiu

04.12.2010
09:40
[4]

Likfidator [ Generaďż˝ ]

Nie patrz na sam sprzęt, ale na gry pod niego. Obejrzyj chociażby na youtube filmiki z gameplayu i oceń czy warto kupić Kinecta.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.