Ezio007 [ Konsul ]
AC2 (mały problem)
Sorry, że robię kolejny wątek, ale stary mi się zapodział, dobra do rzeczy. Nie umiem przejść etapu z Altairem w momencie 1.40- 1.43 ( )
Czy ktoś zna kombinację klawiszy ? Za pomoc dziękuje
snailes1 [ Konsul ]
jaki problem tą misją? ja z nią nie miałem problemu trzeba iść prosto przed siebie i tam będzie taka typalka biegniesz za nią
Czy ktoś zna kombinację klawiszy ? Za pomoc dziękuje
jaką kombinacje przcierz nie zmienia się sterowania

Ezio007 [ Konsul ]
O to chodzi, że nie wiem jak na nią wbiegnąć

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
Wlącz wizje orła, ta dżojmenka zostawia za sobą ślady.

Ezio007 [ Konsul ]
Nie o ten fragment chodzi
edit. Czy ktoś wie jak na to wbiegnąć ? (odsyłam do filmiku 1.40 - 1.43)
snailes1 [ Konsul ]
wspinasz sie i na scianie prawy przycisk + spacja + a

Ezio007 [ Konsul ]
OK, dzięki udało się