GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

AC2 (mały problem)

04.12.2010
09:04
[1]

Ezio007 [ Konsul ]

AC2 (mały problem)

Sorry, że robię kolejny wątek, ale stary mi się zapodział, dobra do rzeczy. Nie umiem przejść etapu z Altairem w momencie 1.40- 1.43 ( )
Czy ktoś zna kombinację klawiszy ? Za pomoc dziękuje

04.12.2010
09:08
[2]

snailes1 [ Konsul ]

jaki problem tą misją? ja z nią nie miałem problemu trzeba iść prosto przed siebie i tam będzie taka typalka biegniesz za nią

Czy ktoś zna kombinację klawiszy ? Za pomoc dziękuje

jaką kombinacje przcierz nie zmienia się sterowania

04.12.2010
09:12
smile
[3]

Ezio007 [ Konsul ]

O to chodzi, że nie wiem jak na nią wbiegnąć

04.12.2010
09:21
smile
[4]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

Wlącz wizje orła, ta dżojmenka zostawia za sobą ślady.

04.12.2010
09:40
smile
[5]

Ezio007 [ Konsul ]

Nie o ten fragment chodzi

edit. Czy ktoś wie jak na to wbiegnąć ? (odsyłam do filmiku 1.40 - 1.43)

04.12.2010
09:48
[6]

snailes1 [ Konsul ]

wspinasz sie i na scianie prawy przycisk + spacja + a

04.12.2010
16:48
smile
[7]

Ezio007 [ Konsul ]

OK, dzięki udało się

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.