GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak nazywa się ten utwór?

04.12.2010
08:31
smile
[1]

Materdea [ El-Presidente ]

Jak nazywa się ten utwór?

Cześć
Mam do Was ogromną prośbę - powiedzcie mi, jak nazywa się ten utwór.


Jest to nagrywane radio z okazji ich 6. urodzin (już wiecie jakie :)).

04.12.2010
08:59
[2]

kjx [ Nelson Tethers ]

Oryginał to Nirvana "Smells Like Teen Spirit" (+ jakiś durny technododatek - sporo tych remiksów na jutubie jest). No chyba, że chodzi o kilka ostatnich sekund - tego kompletnie nie znam.

04.12.2010
12:54
[3]

Materdea [ El-Presidente ]

Najbardziej to chodzi mi o te kilka ostatnich sekund, więc UP. ;)

04.12.2010
13:01
[4]

wysiak [ Legend ]


To cos? Wystarczylo wpisac ten kawalek tekstu w googla..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.