
Ciężki Rain [ Pretorianin ]
Co to za muzyka?
Jak nazywa się muzyka która leci od 6:05?
Z góry dziękuje za pomoc.
szymon_majewski [ Legend ]
Hm dosc ciezkie pytanie. Zawiewa tzw. muzyka srodka ... Ale nie powiem ci niestety ktoz to ...
Ciężki Rain [ Pretorianin ]
up
DM [ Konsul ]
pytanie banalne, każdy odcinek jest przeanlizowany co do sekudny w sieci, pod każdym względem
The The - Twilight of a Champion