GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za muzyka?

03.12.2010
22:51
smile
[1]

Ciężki Rain [ Pretorianin ]

Co to za muzyka?

Jak nazywa się muzyka która leci od 6:05?


Z góry dziękuje za pomoc.

03.12.2010
22:55
[2]

szymon_majewski [ Legend ]

Hm dosc ciezkie pytanie. Zawiewa tzw. muzyka srodka ... Ale nie powiem ci niestety ktoz to ...

03.12.2010
23:27
[3]

Ciężki Rain [ Pretorianin ]

up

04.12.2010
00:31
[4]

DM [ Konsul ]

pytanie banalne, każdy odcinek jest przeanlizowany co do sekudny w sieci, pod każdym względem

The The - Twilight of a Champion

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.