GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czarne paski w grach.

03.12.2010
22:51
[1]

Rycer_m [ Centurion ]

Czarne paski w grach.

Mam problem w grach mam zwężony ekran od góry i dołu przez dwa czarne paski nieważne jaką ustawie rozdzielczość . Jak naprawić ten problem??

03.12.2010
23:01
[2]

raziel88ck [ Legend ]

Zapewne masz stary monitor, ktory nie obsluguje panoramy, a te gry jak np. Assassin's Creed 1,2 oraz Mirror's Edge nie obsluguja proporcji 4:3 tylko 16:9.

03.12.2010
23:06
[3]

Rycer_m [ Centurion ]

Monitor mam 6 letni i akurat o te gry które wymieniłeś mi chodziło xd Mirror's Edge i AC 2 . Pewnie oto chodzi dzięki . A mogę gdzieś sprawdzić jakie proporcje obsługuje mój monitor??

03.12.2010
23:14
[4]

kajtek603 [ International Level ]

U mnie przez najnowsze stery od nvidii było to spowodowane, ale coś pogrzebałem i działa ;P

04.12.2010
12:07
[5]

Rycer_m [ Centurion ]

Tylko kiedyś przed nowymi sterami do karty graficznej AC2 chodził normalnie na całym ekranie a nie na zwężonym.

04.12.2010
13:11
[6]

raziel88ck [ Legend ]

Rycer_m - moze miales rozciagniety obraz, zdeformowany, bo tak tez kiedys probowalem majac stary monitor, ale to znieksztalca postacie i otoczenie, generalnie te gry obsluguja tylko 16:9, a twoj monitor jesli jest 6 letni to nie mam watpliwosci, ze ma proporcje 4:3. Obecnie mam monitor 16:10, paski sa, ale bardzo waskie, reszta gier odblusguje wiele proporcji 4:3, 5:4, 16:8, 16:9 i 16:10.

Ewentualnie miales sciete boki ekranu i ograniczona widocznosc po lewej i po prawej stronie i to bardzo ograniczona.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.