GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Słuchawki.

03.12.2010
22:27
[1]

Santaix [ Pretorianin ]

Słuchawki.

Witam. Szukam słuchawek do grania, mam do wydania 150zł. Macie jakieś ciekawe propozycje?

04.12.2010
14:23
[2]

Santaix [ Pretorianin ]

Pomoże ktoś?

04.12.2010
14:24
[3]

zelmir [ Konsul ]

04.12.2010
14:24
[4]

STypoL9 [ STYPOL 3 16 ]

Creative Fatal1ty - ok. 100zł

Sam używam, wyśmienite.

04.12.2010
14:27
[5]

Santaix [ Pretorianin ]

Dziękuje za błyskawiczną odpowiedź. Skoro dwie osoby poleciły ten sprzęt to go biorę.

04.12.2010
14:30
[6]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.