Santaix [ Pretorianin ]
Słuchawki.
Witam. Szukam słuchawek do grania, mam do wydania 150zł. Macie jakieś ciekawe propozycje?
Santaix [ Pretorianin ]
Pomoże ktoś?
zelmir [ Konsul ]
STypoL9 [ STYPOL 3 16 ]
Creative Fatal1ty - ok. 100zł
Sam używam, wyśmienite.
Santaix [ Pretorianin ]
Dziękuje za błyskawiczną odpowiedź. Skoro dwie osoby poleciły ten sprzęt to go biorę.
Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]