
RoBhaal [ Konsul ]
Dino D-Day
Digital Ranch Interactive zapowiedział ostatnio ciekawą sieciową drugowojenną strzelankę. Tytuł ten nie będzie jednak stawiał w żadnej mierze na realizm, czy wierne oddanie historii. Dlaczego? Bo w grze, po stronie hitlerowców staną dinozaury! Armia prehistorycznych gadów będzie walczyła z Aliantami. Brzmi ciekawie, prawda? :D
Link do trailera:
3dD1e [ Zuo market ]
Ciekawy pomysł. Czegoś takiego chyba nie było. Grafiką trochę mi przypomina Call of Duty 2, czyli wygląda przyzwoicie. Wiadomo, czy ta gra będzie darmowa?
RoBhaal [ Konsul ]
Wydaje mi się, że gra będzie płatna. Sądzę, że jej cena nie będzie jednak szczególnie wysoka - na poziomie kilku, kilkunastu dolarów.
RoBhaal [ Konsul ]
Sobotni up, może ktoś się zainteresuje.
Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
Wydaje mi się, że gra będzie płatna. Sądzę, że jej cena nie będzie jednak szczególnie wysoka - na poziomie kilku, kilkunastu dolarów
Tak, początkujący mod do Half-Life 2 będzie od razu płatny i okaże się wielkim sukcesem, bo pokażą ludziom trailer lub urywek gameplaya
RoBhaal [ Konsul ]
Ta gra powstawała jako mod do Half Life. Teraz, z tego co wiem, będzie oddzielną produkcją. Jak Red Orchestra.