GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dino D-Day

03.12.2010
22:25
smile
[1]

RoBhaal [ Konsul ]

Dino D-Day

Digital Ranch Interactive zapowiedział ostatnio ciekawą sieciową drugowojenną strzelankę. Tytuł ten nie będzie jednak stawiał w żadnej mierze na realizm, czy wierne oddanie historii. Dlaczego? Bo w grze, po stronie hitlerowców staną dinozaury! Armia prehistorycznych gadów będzie walczyła z Aliantami. Brzmi ciekawie, prawda? :D
Link do trailera:

03.12.2010
22:56
[2]

3dD1e [ Zuo market ]

Ciekawy pomysł. Czegoś takiego chyba nie było. Grafiką trochę mi przypomina Call of Duty 2, czyli wygląda przyzwoicie. Wiadomo, czy ta gra będzie darmowa?

04.12.2010
00:12
[3]

RoBhaal [ Konsul ]

Wydaje mi się, że gra będzie płatna. Sądzę, że jej cena nie będzie jednak szczególnie wysoka - na poziomie kilku, kilkunastu dolarów.

04.12.2010
14:27
[4]

RoBhaal [ Konsul ]

Sobotni up, może ktoś się zainteresuje.

04.12.2010
14:31
[5]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Wydaje mi się, że gra będzie płatna. Sądzę, że jej cena nie będzie jednak szczególnie wysoka - na poziomie kilku, kilkunastu dolarów

Tak, początkujący mod do Half-Life 2 będzie od razu płatny i okaże się wielkim sukcesem, bo pokażą ludziom trailer lub urywek gameplaya

04.12.2010
15:05
[6]

RoBhaal [ Konsul ]

Ta gra powstawała jako mod do Half Life. Teraz, z tego co wiem, będzie oddzielną produkcją. Jak Red Orchestra.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.