GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Żegnaj Świebodzinie

03.12.2010
22:04
smile
[1]

SutiL [ Generaďż˝ ]

Żegnaj Świebodzinie


Muzyka i to jak leci daleko niszczy

03.12.2010
22:06
smile
[2]

kali93 [ Isildur ]

<--

03.12.2010
22:11
smile
[3]

wysiak [ Legend ]

Niestety nie ma tam takiego wielkiego plaskiego pola, z jakiego ten Jezus startowal, ale pomysl smieszny.

03.12.2010
22:21
[4]

Runnersan [ Generaďż˝ ]

Mnie generalnie boli, że oświetlenie tam tylko jest od strony miasta. Czemu nie oświetlono pomnika od strony drogi krajowej??

Aczkolwiek wrażenie robi, bo widać z daleka...

03.12.2010
22:24
smile
[5]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Tarcza antyrakietowa ?

03.12.2010
22:32
[6]

SULIK [ olewam zasady ]

[5] Amerykanie nie dali rady, to zrobili za nich wszystko Księża, jak by nie było najbardziej produktywna (pod względem inwestycje niemożliwe do zrealizowania, a wykonywane) grupa ludzi w Polsce.

03.12.2010
23:57
[7]

dave_mgs [ Senator ]

Ile taki Jezus kosztuje?

[8] Drogo. Rozjebać.

03.12.2010
23:58
[8]

Bibkowicz [ whore ]

[7] W chuj.

04.12.2010
00:18
[9]

Beret z antenką [ Konsul ]

Można by rzec że mają rozmach skurwysyny. Przydałby sie jeszcze przelot nad Rio i pokazanie faka niedawnemu rekrodziście.

04.12.2010
00:22
[10]

_MyszooR_ [ Senator ]

Aragorn w kosmosie !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.