
kurzew [ The Road Warrior ]
Hej kolenda, ko-len-da!!!
Milego wieczoru.
kurzew [ The Road Warrior ]
UPne^ Moze jednak komus sie spodoba
Max_101 [ Mów mi Max ]
Za dużo murzynek :(

Saul Hudson [ Legend ]
nutkaaa [ inz arch Panna B ]
Mogę być wredna? ;)

Macco™ [ Child Of The Damned ]
Obojętnie czy to miałaby być kolęda czy kolenda i tak mi się będzie podobać!

Azerko [ Alone in the wild ]
Choke [ Lets do this! ]
Lubię to!
wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Łee, myślałem, że znów Kolende-Zaleską poturbowali w sejmie...

dave_mgs [ Senator ]
Pierwszy raz przy kolędzie akcje poszły w górę ;d

Fett [ Avatar ]
Kto kręci takie arcydzieła ? :D