
NeroTFP [ Senator ]
Nalepszy sportsmen/sportsmenka na świecie w 2010 roku.
Na stronie podanej poniżej, ruszyło głosowanie na najlepszego sportsmena i sportsmenkę roku 2010.
Na kogo oddaliście swój głos? Z mężczyzn zagłosowałem na Kobe Bryanta, a u kobiet na Lindsey Vonn. Jak wy typujecie?
jarekao [ S T A L K E R ]
Dziwi brak Allyson Felix. Moje głosy:Roy Halladay, Amelie Caze.
zoloman [ Legend ]
co to za pedalski plebiscyt?
WinSxS [ Pretorianin ]
Zdecydowanie Adam Małysz.
SutiL [ Generaďż˝ ]
mało kojarzę, dałbym glos na Pacquiao

CENATION [ Generaďż˝ ]
Dałem na Pakiao :D

Wybor [ ]
Prosty wybór :)
Kobe Bryant/Lindsey Vonn.
|kszaq| [ Legend ]
Rafael Nadal / Lindsey Vonn

matirixos [ BLAUGRANA ]
To nie wybory Miss ;]
Petosss [ Pretorianin ]
adam malysz i justyna kowalczyk

Behemoth [ Rrrooaarrr ]
Czy można zagłosować na Manuela Arboledę?
NeroTFP [ Senator ]
Fakt, troszeczkę z tytułem się pomyliłem.
Dziwi mnie fakt braku Ammanna. Dla przykładu taka Lindsey Vonn jest, a Ammann, który wygrał PŚ i dwa tytuły olimpijskie nie został nominowany.
kombinator [ Konsul ]
To jakiś amerykansky plebiscyt.
Idź pan w w diabły
ch18 [ ZIP Skład ]
Packman i Clijsters

Hub_S [ Lechita ]
A gdzie jest miejsce dla Radosława Matusiaka? Do dupy ten plebiscyt.
Kłosiu [ Legend ]
Pff, z dupy ten wybor. Jak nie ma Mai Włoszczowskiej (dla niekumatych - tegoroczna mistrzyni swiata w kolarstwie gorskim), to ja to bojkotuje.