GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nalepszy sportsmen/sportsmenka na świecie w 2010 roku.

03.12.2010
21:06
smile
[1]

NeroTFP [ Senator ]

Nalepszy sportsmen/sportsmenka na świecie w 2010 roku.

Na stronie podanej poniżej, ruszyło głosowanie na najlepszego sportsmena i sportsmenkę roku 2010.



Na kogo oddaliście swój głos? Z mężczyzn zagłosowałem na Kobe Bryanta, a u kobiet na Lindsey Vonn. Jak wy typujecie?

03.12.2010
21:14
[2]

jarekao [ S T A L K E R ]

Dziwi brak Allyson Felix. Moje głosy:Roy Halladay, Amelie Caze.

03.12.2010
21:15
[3]

zoloman [ Legend ]

co to za pedalski plebiscyt?

03.12.2010
21:26
[4]

WinSxS [ Pretorianin ]

Zdecydowanie Adam Małysz.

03.12.2010
21:29
[5]

SutiL [ Generaďż˝ ]

mało kojarzę, dałbym glos na Pacquiao

03.12.2010
21:32
smile
[6]

CENATION [ Generaďż˝ ]

Dałem na Pakiao :D

03.12.2010
21:49
smile
[7]

Wybor [ ]

Prosty wybór :)

Kobe Bryant/Lindsey Vonn.

04.12.2010
16:04
[8]

|kszaq| [ Legend ]

Rafael Nadal / Lindsey Vonn

04.12.2010
16:40
smile
[9]

matirixos [ BLAUGRANA ]

To nie wybory Miss ;]

04.12.2010
16:45
[10]

Petosss [ Pretorianin ]

adam malysz i justyna kowalczyk

04.12.2010
17:09
smile
[11]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Czy można zagłosować na Manuela Arboledę?

04.12.2010
17:11
[12]

NeroTFP [ Senator ]

Fakt, troszeczkę z tytułem się pomyliłem.

Dziwi mnie fakt braku Ammanna. Dla przykładu taka Lindsey Vonn jest, a Ammann, który wygrał PŚ i dwa tytuły olimpijskie nie został nominowany.

04.12.2010
17:58
[13]

kombinator [ Konsul ]

To jakiś amerykansky plebiscyt.
Idź pan w w diabły

04.12.2010
18:02
[14]

ch18 [ ZIP Skład ]

Packman i Clijsters

04.12.2010
18:09
smile
[15]

Hub_S [ Lechita ]

A gdzie jest miejsce dla Radosława Matusiaka? Do dupy ten plebiscyt.

04.12.2010
18:47
[16]

Kłosiu [ Legend ]

Pff, z dupy ten wybor. Jak nie ma Mai Włoszczowskiej (dla niekumatych - tegoroczna mistrzyni swiata w kolarstwie gorskim), to ja to bojkotuje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.