GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

JEST....

03.12.2010
18:50
[1]

sprite18 [ Centurion ]

JEST....

W końcu na mikołaja kupuję Xbox 360 slim....

Proszę o parę cech tej konsoli??

03.12.2010
18:51
[2]

wysiak [ Legend ]

1. Jest slim..

03.12.2010
18:54
[3]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

2. Jest xboxem..

03.12.2010
18:54
[4]

Egzek [ Tits Lover ]

3. Jest 360..

03.12.2010
18:55
smile
[5]

CENATION [ Generaďż˝ ]

4. NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kup PS3 albo PSP!

03.12.2010
18:56
smile
[6]

PanSmok [ Generaďż˝ ]

dziala na prąd.

03.12.2010
18:57
[7]

sprite18 [ Centurion ]

4.jest chyba cichsza od poprzedniczek dodam od siebie....

03.12.2010
18:57
[8]

mietek syn mleczarza [ Konsul ]

Zawsze na mikolaja sam sobie kupujesz prezenty?

03.12.2010
19:00
[9]

sprite18 [ Centurion ]

Nie tylko po prostu chce być zadowolony z prezentu i postanawiam kupić xbox 360.

03.12.2010
19:04
smile
[10]

k4m [ that boy needs theraphy ]

5. właściwie to wymaga TV z HD, masz taki?

03.12.2010
19:04
[11]

PATORIKKU [ Pretorianin ]

[8] haha xd

Polecam wpisać w google xbox 360 slim i przeczytać czym się charakteryzuje i co zostało poprawione, takich tematów jest mnóstwo. Teraz jest dużo promocji z kinectem, więc może poszukaj ciekawego zestawu.

spoiler start

spoiler stop

03.12.2010
19:11
smile
[12]

Adrianziomal [ Samael ]

6. ma wbudowane wifi

spoiler start
PS3 ma to już od dawna i jest lepsze pod względem exclusivów, ale nie będę cię zmuszał do kupowania lepszej konsoli... Kup sobie tego X360, ale potem nie płacz, że nie ostrzegałem... :P
spoiler stop

03.12.2010
19:12
[13]

Balsamista™ [ Generaďż˝ ]

7. gorsza od ps3

03.12.2010
19:13
[14]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

5. lepszy jest pecet

03.12.2010
19:14
smile
[15]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

9. Lepszy pod względem Exclusiviów od PS3. Fajnie "menu" i nic więcej pisać nie trzeba, tylko kupować.

03.12.2010
19:19
[16]

Coy2K [ Veteran ]

na Mikołaja czyli na 6.12 ?
w takim razie na pod choinkę będzie zestaw kina domowego ?:)



a tak Polacy narzekają na zarobki :)

03.12.2010
19:38
[17]

Bartusz [ Konsul ]

Ja mam PS3. Ale chyba kupisz sobie abonament LIVE ?

03.12.2010
19:53
[18]

Balsamista™ [ Generaďż˝ ]

9. Lepszy pod względem Exclusiviów od PS3

z czego w 90% pseudo exów można zagrać nie mając konsoli hahahahahahha

03.12.2010
19:57
[19]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Ten wątek to raj dla fanboy. Denerwujecie mnie z tym Xbox jest lepszy, PS3 wymiata, konsole śmierdzą itd. Sami nie lubicie jak ktos krytykuje waszą konsolę to czemu robicie to innym? Co wy macie z tego, że tak się kłócicie? Tedni wolą to inni to i nikt tu nie ma nic do rzeczy.

[15] Nie wiem, czy to prowokacja czy naprawdę, ale lepiej się nie odzywaj.

03.12.2010
20:05
[20]

Damian1539 [ Legend ]

10. Lepszy pad.

03.12.2010
20:29
[21]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

11. Podobno nie ma RRoD

03.12.2010
20:38
smile
[22]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

12. Nie ma Minecrafta!!! :(

03.12.2010
22:15
[23]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

13. Jedna słuszna konsola do fpsów ktorych jest najwiecej, w dodatku lepszych na ps3 nie uswiadczysz

03.12.2010
22:43
smile
[24]

kordi pl [ Pretorianin ]

Znowu fanboye PS3 trują dupę !

03.12.2010
22:47
smile
[25]

Piotrek.K [ ... broken ... ]

>> oskarxdd
Granie na padzie w fpsy majac do wyboru mysz+klawiature to czysty masochizm

03.12.2010
23:00
[26]

fisherfighter [ Movie Producer ]

14. Jest czarna

03.12.2010
23:03
[27]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

[26] A kto powiedział że on kupuje Slim wersje?

03.12.2010
23:30
smile
[28]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

[27]

W końcu na mikołaja kupuję Xbox 360 slim....


03.12.2010
23:44
[29]

Gerrard |BZN| [ Pretorianin ]

Ludzie on sie pytał o cechy tej konsoli a nie porównanie Xbox'a i PS3. Dlatego nie rozumiem komentarzy typu "jedno lepsze od drugiego"...

03.12.2010
23:46
smile
[30]

Sopellek [ Pretorianin ]

11. Podobno nie ma RRoD

PODOBNO

03.12.2010
23:47
smile
[31]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

[27]

03.12.2010
23:52
[32]

charlie.scene [ Konsul ]

70% gier robione jest pod Xboxa, potem portowane na PC i PS3. Wybor chyba wiadomy. :)

03.12.2010
23:59
[33]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

97%, pozostałe 3% to exy ps3.

04.12.2010
00:13
smile
[34]

delstar [ Generaďż˝ ]



i 4.30 min

04.12.2010
00:15
[35]

Pan Tur [ Czempion_Kirkwall ]

I love PC... wywal to ścierwo (xbox360)... albo nie kupuj...

04.12.2010
00:56
smile
[36]

dolek_17 [ pawian_akrobata ]

weź nie kupuj ani xboxa ani ps3 ani peceta tylko KUP SOBIE BIERKI zabawa na całego


JEST.... - dolek_17
04.12.2010
14:10
[37]

sprite18 [ Centurion ]

No widzę tutaj walkę po między Xbox 360, PC oraz PS3.

Ludzie wiem że obydwie konsole są znakomite do gry ale ja po prostu chcę xbox 360 nie wiem dlaczego nie PS3, wiem PS3 jest świetną konsolą ale ja postawiłem na xbox 360 SLIM.

Ale dzięki za wypowiedzi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.