GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HELP!

03.12.2010
17:54
[1]

Koleś1234 [ Legionista ]

HELP!

Na mikołajki chcę kupić grę koledze, który ma dosyć słabego kompa. Musi być to jakaś strzelanka do 30 zł. Z tym kompem nie jest źle, ja bym na jego miejscu nową kartę kupił i tyle. Nie znam dokładnie nazwy jego części, ale mniej więcej tak to wygląda:
Grafika: 64mb
Procek: 2,3 GHz
Ram: 1GB
Znacie jakieś gry, które by mu odpaliły?

03.12.2010
17:56
[2]

Konrad312 [ Konsul ]

Podaj jaka to grafika, pamięć nie ma prawie żadnego znaczenia.

03.12.2010
17:57
smile
[3]

fajny Książę [ Capo ]

kategoria

03.12.2010
18:02
[4]

Koleś1234 [ Legionista ]

Kurde, właśnie nie wiem:/

03.12.2010
18:29
[5]

leem230698 [ oczywisty ]

Co do gry to nie wiem czy znajdziesz coś ciekawego do 30 dych no ale trudno.
Ja nie rozumiem czy to ludzie już nie używają wogóle Polskiego? "HELP".? Ehh. No, ale nic. Nie chodzi tu tylko o Ciebie (neo-kidy piszą "cb").

03.12.2010
18:34
[6]

mati200036 [ Pretorianin ]

Kup mu gothica mało wymaga

04.12.2010
14:49
[7]

Black Thomi [ Pretorianin ]

Call of Duty 2 !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.