Koleś1234 [ Legionista ]
HELP!
Na mikołajki chcę kupić grę koledze, który ma dosyć słabego kompa. Musi być to jakaś strzelanka do 30 zł. Z tym kompem nie jest źle, ja bym na jego miejscu nową kartę kupił i tyle. Nie znam dokładnie nazwy jego części, ale mniej więcej tak to wygląda:
Grafika: 64mb
Procek: 2,3 GHz
Ram: 1GB
Znacie jakieś gry, które by mu odpaliły?
Konrad312 [ Konsul ]
Podaj jaka to grafika, pamięć nie ma prawie żadnego znaczenia.

fajny Książę [ Capo ]
kategoria
Koleś1234 [ Legionista ]
Kurde, właśnie nie wiem:/
leem230698 [ oczywisty ]
Co do gry to nie wiem czy znajdziesz coś ciekawego do 30 dych no ale trudno.
Ja nie rozumiem czy to ludzie już nie używają wogóle Polskiego? "HELP".? Ehh. No, ale nic. Nie chodzi tu tylko o Ciebie (neo-kidy piszą "cb").
mati200036 [ Pretorianin ]
Kup mu gothica mało wymaga
Black Thomi [ Pretorianin ]
Call of Duty 2 !