GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

sprzedam komórkę

03.12.2010
17:16
[1]

baso [ Konsul ]

sprzedam komórkę

Siemka. Za ile można opchnąć SONY ERICSON BEZ SIMLOCKA J210i u kupców co telefony sprzedają?? z ładowarką i instrukcją tylko trochę joistik nie działa

03.12.2010
17:38
[2]

Langert [ Generaďż˝ ]

Jak w ogóle kto będzie chcial to kupić to nie da ci wiecej niz 20 zl, wiec nawet na pakiet nie bedzie..

03.12.2010
17:42
[3]

Mr. Orange [ Konsul ]

U kupców (jakich? salon, giełda?) to nie wiem czy 10 zł uda Ci się wziąć.

03.12.2010
18:07
[4]

baso [ Konsul ]

Dzięki jest to baaardzo stara komórka dycha zawsze się przyda :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.