baso [ Konsul ]
sprzedam komórkę
Siemka. Za ile można opchnąć SONY ERICSON BEZ SIMLOCKA J210i u kupców co telefony sprzedają?? z ładowarką i instrukcją tylko trochę joistik nie działa
Langert [ Generaďż˝ ]
Jak w ogóle kto będzie chcial to kupić to nie da ci wiecej niz 20 zl, wiec nawet na pakiet nie bedzie..
Mr. Orange [ Konsul ]
U kupców (jakich? salon, giełda?) to nie wiem czy 10 zł uda Ci się wziąć.
baso [ Konsul ]
Dzięki jest to baaardzo stara komórka dycha zawsze się przyda :D