GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czego Sony nie wymyśli...

03.12.2010
17:06
smile
[1]

CENATION [ Generaďż˝ ]

Czego Sony nie wymyśli...

no zobaczcie.

03.12.2010
17:10
[2]

_MyszooR_ [ Senator ]

Z ps3 by nie pykalo, bo wifi by nie smigalo za dobrze

03.12.2010
17:12
[3]

wysiak [ Legend ]

Wyglad z tylka, i nie da sie np powiesic na scianie. Mogli to jakos sensowniej zintegerowac.

03.12.2010
17:12
[4]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

E tam...

03.12.2010
19:31
smile
[5]

Bartusz [ Konsul ]

dla mnie fajne :-) czekam na wersje 32

03.12.2010
19:50
smile
[6]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Głupota...

03.12.2010
19:53
smile
[7]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

Lepiej gdyby dobudowali do tego TV nowszą wersje Playstation, ale i tak pomysł całkiem niezły.

03.12.2010
22:41
smile
[8]

Scortch [ Light ]

Trochę to głupi pomysł... LCD z PS2? Przecież każdy wie, że gry z PS2 na płaskich ekranach za dobrze nie wyglądają ;/ Strzelili sobie najwyraźniej w stopę...

03.12.2010
22:43
[9]

Taikun44 [ Legend ]

Niektóre gry wyglądają na LCD całkiem spoko, inna sprawa że tak jak ktoś wspomniał mogli to lepiej zintegrować. Teraz wyglada to jak PS2 sklejone taśmą klejącą z tvikiem.

03.12.2010
22:47
[10]

Kowal172 [ Music Producer ]

Fajny pomysł i jeszcze za taką cenę:) szkoda że nie dali tam ps3 ale i tak jest nieźle

04.12.2010
18:49
smile
[11]

CENATION [ Generaďż˝ ]

up

04.12.2010
19:00
[12]

Lysack [ Przyjaciel ]

Trochę bez sensu. Skoro teraz są telewizory z wbudowanym dvd, wysuwającym się boku obudowy, to czemu by nie zrobić tego samego z PS2 lub PS3? Wystarczyłoby pogrubić telewizor o centymetr czy tam dwa i ładnie to wkomponować w obudowę, a nie jako podstawkę ;]

04.12.2010
19:01
[13]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Tak jak ktośtam napisał - raczej oferta dla hoteli. A nie miałbym nic przeciwko PS2 standardowo zainstalowanego w pokoju hotelowym :).

05.12.2010
09:53
[14]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Lysack --> Tyle, ze PS3 sie mocno grzeje, wiec w polaczeniu z cieplem wydzielanym przez ekran LCD, mogloby sie stopic o ile nie mialoby chlodzenia, ktore szumialoby jak odkurzacz. Po drugie nie daloby sie tego zrobic z PS3, bo PS2 to obecnie modul o rozmiarach nieco wiekszych niz paczka papierosow (mowie o elektronice), wiec latwiej to wkomonowac. Po trzecie zintegrowanie telewizora z PS3 musialoby podwyzszyc jego cene o jakis 1000zl.

05.12.2010
10:06
[15]

Mr. Orange [ Konsul ]

Kiepścizna. Wolałbym kupić osobno konsole niż takie wynalazki trzymać u siebie w pokoju.

Trochę to głupi pomysł... LCD z PS2? Przecież każdy wie, że gry z PS2 na płaskich ekranach za dobrze nie wyglądają ;/ Strzelili sobie najwyraźniej w stopę...

Nie przesadzałbym. Gram od niedawna na PS2 przy LCD o dużych wymiarach i wszystko wygląda bardzo fajnie. Jeszcze wczoraj miałem odpalonego Soul Calibur II przez długi czas i nie miałem żadnych powodów do narzekania.

05.12.2010
12:08
[16]

Devorels [ Rock Star ]

Zal ;/ jak to wogule wyglądaj jak wielkie kwadraty, nie jest to oferta dla rodzin może do kin czy coś u mnie w Multikinie jest Xbox360

05.12.2010
12:23
[17]

dolek_17 [ pawian_akrobata ]

powiini w końcu zrobić coś żeby gry z ps2 działały na ps3

05.12.2010
12:33
[18]

Likfidator [ Generaďż˝ ]

Po trzecie zintegrowanie telewizora z PS3 musialoby podwyzszyc jego cene o jakis 1000zl.

Wcale nie, w telewizorach z wyższej półki siedzą wewnątrz takie podzespoły, które niewiele ustępują wydajnością PS3. Poza tym, Cell wraz z układem graficznym PS3 dałby radę zastąpić wszystkie sprżętowe kodeki i układy od Motion Flow w telewizorach Sony, więc koszt sprzętu wyszedł by podobny.

Jedyna wada instalowania PS3 wewnątrz TV to zwiększenie poboru prądu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.