158 [ Junior ]
czy mirrors edge pójdzie na ..?
Czy mirror's Edge pójdzie mi na :
Windows XP SP 3
AMD Athlon 64 3200+
1 GB RAM
Radeon X800 PRO\GTO
??
jesli tak to na jakich detalach ;]
z góry THX
Vaerin [ Balls of Steel ]
Powinno pójść na low/medium.
Ale nie ma to znaczenia. Gra jest zachwycająca nawet na low.
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Nie pójdzie nawet na Low, twoja karta obsługuje tylko SM2.0 ,a gra wymaga SM3.0.
158 [ Junior ]
a czy bez SM 3.0 nie pójdzie?
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Bez Shader'a 3.0 niestety nie pójdzie.
gtx295xD [ Non Stop Fresh ]
Chłopaki mają rację nie da rady niestety.