GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy mirrors edge pójdzie na ..?

03.12.2010
16:17
[1]

158 [ Junior ]

czy mirrors edge pójdzie na ..?

Czy mirror's Edge pójdzie mi na :

Windows XP SP 3
AMD Athlon 64 3200+
1 GB RAM
Radeon X800 PRO\GTO
??

jesli tak to na jakich detalach ;]
z góry THX

03.12.2010
16:18
[2]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Powinno pójść na low/medium.
Ale nie ma to znaczenia. Gra jest zachwycająca nawet na low.

03.12.2010
16:26
[3]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Nie pójdzie nawet na Low, twoja karta obsługuje tylko SM2.0 ,a gra wymaga SM3.0.

03.12.2010
16:37
[4]

158 [ Junior ]

a czy bez SM 3.0 nie pójdzie?

03.12.2010
16:40
[5]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Bez Shader'a 3.0 niestety nie pójdzie.

03.12.2010
16:52
[6]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Chłopaki mają rację nie da rady niestety.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.