
macko 18 [ Konsul ]
Wiedźmin na Windows 7
czy jest możliwość zainstalowania wiedźmina (edycji rozszerzonej) na Win 7 (64-bit)?
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Tak.

macko 18 [ Konsul ]
a są z tym jakieś problemy? czy normalnie?
kjx [ Nelson Tethers ]
Nie ma żadnych. Działa dobrze.