GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

U2 3D czy Ostatni Egzorcyzm?

03.12.2010
15:54
smile
[1]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

U2 3D czy Ostatni Egzorcyzm?

Możecie polecić na co dziś się wybrać z kolegami? Do wyboru: U2 3D - koncert lub Ostatni Egzorcyzm. Słyszałem, że ten horrory jest strasznie nudny, a i ocen zbyt dobrych nie ma. Natomiast co możecie powiedzieć o koncercie?

03.12.2010
15:57
[2]

_MyszooR_ [ Senator ]

Wolalbym film, bo koncert tego zespolu to dla mnie beton

03.12.2010
15:59
[3]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Egzorcyzm.

03.12.2010
16:07
[4]

kjx [ Nelson Tethers ]

Na U23D byłem i jestem zachwycony (ale ja bardzo lubię starsze kawałki U2). A na ten film nie wydałbym ani złotówki po przeczytaniu kilku opinii w sieci.

03.12.2010
16:09
[5]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

Koncert fajny, filmu nie znam.

03.12.2010
16:14
smile
[6]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Oto chodziło, idziemy na U2. Dzięki.

03.12.2010
16:15
[7]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Weźcie jakieś koleżanki.

03.12.2010
16:16
[8]

zoloman [ Legend ]

idźcie na wódę/wino/piwo/dupy/wszystko na raz , bo egzorcyzm to kaszana, a koncert... no cóż, co kto lubi.

03.12.2010
16:17
smile
[9]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Gdzie jest U2 w 3D?

03.12.2010
16:17
smile
[10]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

W Suwałkach.

03.12.2010
16:22
smile
[11]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Dokładnie jak mówi kubomił - w Suwałkach w Cinema Lumiere (CH Plaza). Swoją drogą też mógłbyś iść... :)

Rod - Z koleżankami za tydzien :)

03.12.2010
16:25
[12]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Fajnie, że o tym powiedziałeś, wybiorę się za tydzień w Krakowie na U2 3D :) Nawet jest promocja - bilety tylko po 13zł, mam nadzieję, że będą miejsca.

03.12.2010
16:27
smile
[13]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Ambitny Łoś -> Phew! A ja muszę płacić 22 zł...

03.12.2010
16:34
smile
[14]

k42a_ [ The Blues ]

Chyba lepiej iść na film, ponieważ U2 na pewno każdy z was nie słucha i nie każdemu seans przypadnie do gustu... Chociaż i tak na horror lepiej zaprosić koleżankę.

03.12.2010
16:44
[15]

Watzap [ Fredmen ]

Jak dla mnie to ten horror nie jest dobry, lepiej idzcie na koncert albo wyszukajcie innego filmu, moze sie jeszcze cos znajdzie ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.