mati200036 [ Pretorianin ]
najlepsze dema gier
Podajcie 10 dem które są najlepsze i najciekawsze
PC-Maniac [ Ninja! ]
Two Worlds 2

macko 18 [ Konsul ]
gothic 4 Arcania - czas gry w demo to ok. 50min. natomiast demo bardzo wciąga i aż chce sie grać dalej...
mati200036 [ Pretorianin ]
A gdzie jest demo two worlds 2
BATTLEFIELD [ Pretorianin ]
star wars tfu 2 gra słaba a demo wybitne
Duriii [ Konsul ]
FIFA 11 lub podobne sportowe. Jak zależy tobie na samej zabawie z kumplem, zapewnia wiele godzin zabawy, wcale nie trzeba setek drużyn, by dobrze się bawić :)
pecet007 [ Fallout NV ]
XIII - demo które przeszedłem z 50 razy na 50 różnych sposóbów, nigdy wcześniej i później nie bawiłem się tak z demem, pełnej wersji nigdy nie ukończyłem
teraz gram w demo Governor of Poker 2 i wciąga straszliwie, ale z kupnem fulla czekam do świąt na steamie ;)

CENATION [ Generaďż˝ ]
God of War: Duch Sparty z PSN na PSP.
RPRT07 [ Maximum Impact ]
Swojego czasu grałem dość często w demo PES6 dopóki nie postanowiłem go zakupić;p

raziel88ck [ Legend ]
WarCraft 3: Reign of Chaos - dobrze mi sie w to gralo, w pelniaka wiadomo, ze jeszcze lepiej, ale w demku oprocz 2 misji z prologu byly dodatkowo 3, ktore pojawily sie dopiero w oddzielnej kampanii w dodatku The Frozen Throne.

D3O [ Leutnant ]
Demo Operation Flashpoint: Cold War Crisis. Rety, ile ja w to grałem. Przeszedłem niezliczoną ilość razy, chyba na każdy możliwy sposób. Znałem(i dalej znam) na pamięć tę misję w demie. Już żadne inne demo nie zrobiło i nie zrobi na mnie tego wrażenia jak OFP :)