GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

najlepsze dema gier

03.12.2010
15:54
[1]

mati200036 [ Pretorianin ]

najlepsze dema gier

Podajcie 10 dem które są najlepsze i najciekawsze

03.12.2010
16:03
[2]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Two Worlds 2

03.12.2010
16:04
smile
[3]

macko 18 [ Konsul ]

gothic 4 Arcania - czas gry w demo to ok. 50min. natomiast demo bardzo wciąga i aż chce sie grać dalej...

03.12.2010
16:06
[4]

mati200036 [ Pretorianin ]

A gdzie jest demo two worlds 2

03.12.2010
16:22
[5]

BATTLEFIELD [ Pretorianin ]

star wars tfu 2 gra słaba a demo wybitne

03.12.2010
16:27
[6]

Duriii [ Konsul ]

FIFA 11 lub podobne sportowe. Jak zależy tobie na samej zabawie z kumplem, zapewnia wiele godzin zabawy, wcale nie trzeba setek drużyn, by dobrze się bawić :)

03.12.2010
16:28
[7]

pecet007 [ Fallout NV ]

XIII - demo które przeszedłem z 50 razy na 50 różnych sposóbów, nigdy wcześniej i później nie bawiłem się tak z demem, pełnej wersji nigdy nie ukończyłem

teraz gram w demo Governor of Poker 2 i wciąga straszliwie, ale z kupnem fulla czekam do świąt na steamie ;)

03.12.2010
16:34
smile
[8]

CENATION [ Generaďż˝ ]

God of War: Duch Sparty z PSN na PSP.

04.12.2010
22:41
[9]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Swojego czasu grałem dość często w demo PES6 dopóki nie postanowiłem go zakupić;p

05.12.2010
11:11
smile
[10]

raziel88ck [ Legend ]

WarCraft 3: Reign of Chaos - dobrze mi sie w to gralo, w pelniaka wiadomo, ze jeszcze lepiej, ale w demku oprocz 2 misji z prologu byly dodatkowo 3, ktore pojawily sie dopiero w oddzielnej kampanii w dodatku The Frozen Throne.

05.12.2010
11:22
smile
[11]

D3O [ Leutnant ]

Demo Operation Flashpoint: Cold War Crisis. Rety, ile ja w to grałem. Przeszedłem niezliczoną ilość razy, chyba na każdy możliwy sposób. Znałem(i dalej znam) na pamięć tę misję w demie. Już żadne inne demo nie zrobiło i nie zrobi na mnie tego wrażenia jak OFP :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.