GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA 4

03.12.2010
15:20
smile
[1]

Weteran gracz [ Konsul ]

GTA 4

Siema, mam gta 4 i zainstalowałem ,spoko ale chce włączyć i wyskakuje mi jakiś key i unkcload key

jak zrobić ,żeby ominąć ten cał social club? i grać bez rejestrowania (mam słaby net).


WIE KTOŚ? THX

03.12.2010
15:27
[2]

Weteran gracz [ Konsul ]

wiem ,że jest jakiś xlive.dll ale jak wklejam to nic się nie dzieje tylko wklej ,nawet z żadnym innym plikiem nie zamienia!

POMÓŻCIE, będe bardzo wdzięczny

03.12.2010
15:29
[3]

kzwwdo [ Pretorianin ]

03.12.2010
15:31
[4]

Weteran gracz [ Konsul ]

chodzi o to ,że nie chce się w tym rejestrować bo mam za słaby internet ,wiem że da sięzrobić bez rejestracji ale jak?

03.12.2010
15:35
[5]

Sc00®pY [ Loler ]

Nie możesz się zarejestrować bo masz za słaby net, tak ? Obawiam się że że gry nie uruchomisz bo mózg też masz za mały piracie jeden.

03.12.2010
15:41
[6]

Weteran gracz [ Konsul ]

Nie rozumiesz ,że mam radiowy, internet darmowy chwilowo, i tu się ledwo gol włącza.


Przysięgam ,że mam oryginał.


POMÓŻCIE MI BO CHCE POGRAĆ>

03.12.2010
15:49
[7]

Sc00®pY [ Loler ]

Ściągnij i zainstaluj wszystkie patche, ostatni usuwa konieczność logowania się do Social Clubu, ale jeśli wyskakuje ci żebyś podał klucz to raczej chodzi o aktywację gry a nie jej rejestrację więc wpisz swój klucz który masz na odwrocie "Głosu Liberty City"

03.12.2010
16:21
[8]

hopkins [ Zaczarowany ]

Chyba po najnowszym patchu social club nie jest potrzebny, wiec wszystkie problemy znikna.

03.12.2010
16:24
[9]

Kowal172 [ Music Producer ]

jak ci się GoL włącza to nie ma tak źle, najpierw sprubuj potem pytaj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.