
Weteran gracz [ Konsul ]
GTA 4
Siema, mam gta 4 i zainstalowałem ,spoko ale chce włączyć i wyskakuje mi jakiś key i unkcload key
jak zrobić ,żeby ominąć ten cał social club? i grać bez rejestrowania (mam słaby net).
WIE KTOŚ? THX
Weteran gracz [ Konsul ]
wiem ,że jest jakiś xlive.dll ale jak wklejam to nic się nie dzieje tylko wklej ,nawet z żadnym innym plikiem nie zamienia!
POMÓŻCIE, będe bardzo wdzięczny
kzwwdo [ Pretorianin ]
Weteran gracz [ Konsul ]
chodzi o to ,że nie chce się w tym rejestrować bo mam za słaby internet ,wiem że da sięzrobić bez rejestracji ale jak?
Sc00®pY [ Loler ]
Nie możesz się zarejestrować bo masz za słaby net, tak ? Obawiam się że że gry nie uruchomisz bo mózg też masz za mały piracie jeden.
Weteran gracz [ Konsul ]
Nie rozumiesz ,że mam radiowy, internet darmowy chwilowo, i tu się ledwo gol włącza.
Przysięgam ,że mam oryginał.
POMÓŻCIE MI BO CHCE POGRAĆ>
Sc00®pY [ Loler ]
Ściągnij i zainstaluj wszystkie patche, ostatni usuwa konieczność logowania się do Social Clubu, ale jeśli wyskakuje ci żebyś podał klucz to raczej chodzi o aktywację gry a nie jej rejestrację więc wpisz swój klucz który masz na odwrocie "Głosu Liberty City"
hopkins [ Zaczarowany ]
Chyba po najnowszym patchu social club nie jest potrzebny, wiec wszystkie problemy znikna.
Kowal172 [ Music Producer ]
jak ci się GoL włącza to nie ma tak źle, najpierw sprubuj potem pytaj