GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of Duty 6 MW 2

03.12.2010
14:18
[1]

cynga [ Centurion ]

Call of Duty 6 MW 2

Witam

Mam pytanie co do cod'a6 czy jak pożyczę koledze mojego call'a to czy on będzie mógł grać przez neta na tym samym cd-key'u ?? Oczywiście gra oryginalna.

03.12.2010
14:41
[2]

Niko232 [ Centurion ]

Nie ! Niemożna 2 razy użyć tego samego key'a na steam.

03.12.2010
14:43
[3]

cynga [ Centurion ]

STEAM to gówno.

03.12.2010
14:45
[4]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Głupiś - przynajmniej VAC wyłapuje cheaterów...

03.12.2010
14:48
smile
[5]

ProTyp [ For the Horde! ]

[4]
Z tego co wiem, to nie.

03.12.2010
15:07
smile
[6]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

[3] Racja

Tak jak piszę niko, klucz można przypisać do jednego konta i na nim pozostaje na wieki wieków.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.