cynga [ Centurion ]
Call of Duty 6 MW 2
Witam
Mam pytanie co do cod'a6 czy jak pożyczę koledze mojego call'a to czy on będzie mógł grać przez neta na tym samym cd-key'u ?? Oczywiście gra oryginalna.
Niko232 [ Centurion ]
Nie ! Niemożna 2 razy użyć tego samego key'a na steam.
cynga [ Centurion ]
STEAM to gówno.
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Głupiś - przynajmniej VAC wyłapuje cheaterów...

ProTyp [ For the Horde! ]
[4]
Z tego co wiem, to nie.

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
[3] Racja
Tak jak piszę niko, klucz można przypisać do jednego konta i na nim pozostaje na wieki wieków.