GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najpiękniejsze..... cz.1 [Polskie Aktorki]

03.12.2010
13:47
[1]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

Najpiękniejsze..... cz.1 [Polskie Aktorki]

A więc postanowiłem zrobić cykl wątków poświęconym "Najpiękniejsze....." w cz. 1 będziemy podawać 3 najładniejsze aktorki jakie nam się najbardziej podobają (mile widziane zdjęcia :D)

więc zaczynamy!!

1.Małgorzata Socha
2.Katarzyna Glinka
3.Małgorzata Foremniak
kolejność przypadkowa


Najpiękniejsze..... cz.1 [Polskie Aktorki] - zdichuu
03.12.2010
13:49
smile
[2]

Max_101 [ Mów mi Max ]

3.Kasia Cichopek

03.12.2010
13:51
smile
[3]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

xd żart xd

03.12.2010
13:51
smile
[4]

AppPatch [ Pretorianin ]

Zdefiniuj słowo "aktorka" a potem rób listę.

03.12.2010
13:57
smile
[5]

zknightz [ Pretorianin ]

Magdalena Walach


Najpiękniejsze..... cz.1 [Polskie Aktorki] - zknightz
03.12.2010
14:04
[6]

LilCross0 [ Legionista ]

1. Ilona Wrońska
2. Katarzyna Glinka
3. Alicja Bachleda-Curuś

Kolejność przypadkowa.

03.12.2010
17:43
[7]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

up

03.12.2010
17:48
[8]

gracz12301 [ Senator ]

1.Katarzyna Glinka
2.Anna Mucha (choć trochę mniej)
3.Anna Przybylska (kiedyś, teraz już stara się robi :P)

Ogólnie to ładnych aktorek jest jak na lekarstwo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.