GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zimno,mróz,zimno

03.12.2010
09:09
smile
[1]

gepetto66 [ Konsul ]

Zimno,mróz,zimno

Zaprawdę,nienawidzę cholernej zimy.Wszędzie biało jakby się zesrał gigantyczny kormoran,mróz trzyma cię za jaja a kasy na dodatek mało. Z rzeczy pozytywnych zostaje tylko komp lub konsola.
(ewentualnie jakaś Xięga) No i powiedzcie jak tu zachować pogodę ducha,kiedy trzeba jeszcze isć do pracy?Wczesnym rankiem gdy kurniawa i gdy zęby oraz gałki oczne pękają od mrozu?
Jak macie jakieś ciekawe opinie i przemyślenia o zimie to się podzielcie.Zapraszam.


Zimno,mróz,zimno - gepetto66
03.12.2010
11:23
smile
[2]

Ezio007 [ Konsul ]

Ja też nie przedam za zimą (odśnieżanie,mróz itd.)

spoiler start
Na serio to dla mnie mogłaby nie istnieć!
spoiler stop

03.12.2010
11:37
[3]

Mac94 [ TF2 Player ]

Twarz mi boli od wczorajszego wiatru. A było tylko -10. Siedzę w domu z bolącym gardłem ; (

03.12.2010
11:44
smile
[4]

COREnick [ Hunter ]

Jezu, ludzie - co rok to samo... Co rok narzekanie, że zima, że zimno, że drogowcy nie wyrabiają, zupełnie jakby to była pierwsza zima na świecie. Tak już jest - raz jest zima, raz jest lato i trzeba się do tego przyzwyczaić, znaleźć jakieś plusy, np. to że jest ładnie. Lato przyjdzie, to znowu będziecie narzekać, że gorąco, że wytrzymać nie idzie itd. Nic tylko marudzić i narzekać...

03.12.2010
11:47
smile
[5]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Nienawidzę zimy. Ale jak będziem marudzić, to nic nie da.

No i powiedzcie jak tu zachować pogodę ducha,kiedy trzeba jeszcze isć do pracy?Wczesnym rankiem gdy kurniawa i gdy zęby oraz gałki oczne pękają od mrozu?

Owinąć ryj i pomyśleć że wszyscy mają ten sam problem.

Mam do szkoły 33km i dojeżdżam busami, pozdrawiam :P

03.12.2010
12:09
smile
[6]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

ja rozumiem, że jest Wam zimno, ale jak jest zima to musi być zimno!

03.12.2010
12:24
smile
[7]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Po pierwsze jeszcze mamy jesien, nie zime.

P odrugie w d... sie wam poprzewracalo i skowyczycie gorzej jak Wlosi na froncie wschodnim. To, ze sporo zim bylo cieplejszych i -7 to juz byl siarczysty mroz, a sniegu jak spadlo 10 cm to "o jejku" nie oznacza, ze taka jest norma. NORMALNE zimowe mrozy w Polsce to te -10-20 stopni ponizej zera, sniegu po pas i ch..., takie sa prawa natury.

Wlozyc kalesony, grubsze skarpety, na leb czapke a zamiast szpanerskiej kurteczki z polarku z logiem Najki czy innymi trzema paskami wbijcie sie w uczciwe kurtki zimowe i po problemie.

Albo emigrujcie tam, gdzie -4 i 5 cm sniegu przez 3 dni na glebie to wydarzenie odnotowywane w kronikach :)

03.12.2010
12:29
smile
[8]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Wiatrem dmucha, wiatrem wieje może wreszcie ktoś poleje... pogoda istnie barowa :D
lub mieszkaniowa jak kto woli trochę zimno, ale nie ma źle.

03.12.2010
12:35
smile
[9]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Nieglupie, zrobie se dzisiaj grzanca solidna porcje, siade w oknie i sie bede gapil jak pada snieg.

03.12.2010
12:40
[10]

gepetto66 [ Konsul ]

muszę właśnie opuscic dom.niech to chu...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.