
gepetto66 [ Konsul ]
Zimno,mróz,zimno
Zaprawdę,nienawidzę cholernej zimy.Wszędzie biało jakby się zesrał gigantyczny kormoran,mróz trzyma cię za jaja a kasy na dodatek mało. Z rzeczy pozytywnych zostaje tylko komp lub konsola.
(ewentualnie jakaś Xięga) No i powiedzcie jak tu zachować pogodę ducha,kiedy trzeba jeszcze isć do pracy?Wczesnym rankiem gdy kurniawa i gdy zęby oraz gałki oczne pękają od mrozu?
Jak macie jakieś ciekawe opinie i przemyślenia o zimie to się podzielcie.Zapraszam.

Ezio007 [ Konsul ]
Ja też nie przedam za zimą (odśnieżanie,mróz itd.)
Mac94 [ TF2 Player ]
Twarz mi boli od wczorajszego wiatru. A było tylko -10. Siedzę w domu z bolącym gardłem ; (

COREnick [ Hunter ]
Jezu, ludzie - co rok to samo... Co rok narzekanie, że zima, że zimno, że drogowcy nie wyrabiają, zupełnie jakby to była pierwsza zima na świecie. Tak już jest - raz jest zima, raz jest lato i trzeba się do tego przyzwyczaić, znaleźć jakieś plusy, np. to że jest ładnie. Lato przyjdzie, to znowu będziecie narzekać, że gorąco, że wytrzymać nie idzie itd. Nic tylko marudzić i narzekać...

maly_17a [ Generaďż˝ ]
Nienawidzę zimy. Ale jak będziem marudzić, to nic nie da.
No i powiedzcie jak tu zachować pogodę ducha,kiedy trzeba jeszcze isć do pracy?Wczesnym rankiem gdy kurniawa i gdy zęby oraz gałki oczne pękają od mrozu?
Owinąć ryj i pomyśleć że wszyscy mają ten sam problem.
Mam do szkoły 33km i dojeżdżam busami, pozdrawiam :P

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
ja rozumiem, że jest Wam zimno, ale jak jest zima to musi być zimno!

smuggler [ Advocatus diaboli ]
Po pierwsze jeszcze mamy jesien, nie zime.
P odrugie w d... sie wam poprzewracalo i skowyczycie gorzej jak Wlosi na froncie wschodnim. To, ze sporo zim bylo cieplejszych i -7 to juz byl siarczysty mroz, a sniegu jak spadlo 10 cm to "o jejku" nie oznacza, ze taka jest norma. NORMALNE zimowe mrozy w Polsce to te -10-20 stopni ponizej zera, sniegu po pas i ch..., takie sa prawa natury.
Wlozyc kalesony, grubsze skarpety, na leb czapke a zamiast szpanerskiej kurteczki z polarku z logiem Najki czy innymi trzema paskami wbijcie sie w uczciwe kurtki zimowe i po problemie.
Albo emigrujcie tam, gdzie -4 i 5 cm sniegu przez 3 dni na glebie to wydarzenie odnotowywane w kronikach :)

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Wiatrem dmucha, wiatrem wieje może wreszcie ktoś poleje... pogoda istnie barowa :D
lub mieszkaniowa jak kto woli trochę zimno, ale nie ma źle.

smuggler [ Advocatus diaboli ]
Nieglupie, zrobie se dzisiaj grzanca solidna porcje, siade w oknie i sie bede gapil jak pada snieg.
gepetto66 [ Konsul ]
muszę właśnie opuscic dom.niech to chu...