GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ulubione gry w kliamtach

03.12.2010
08:08
[1]

SutiL [ Generaďż˝ ]

Ulubione gry w kliamtach

Jakie sa wasze ulubione filtry (tak jakoś to nazwałem)czy tez światy CZY KIMATY wystepujące w grach w nastepujących pozycjach:

Kolorowy
Czyli baśniowe, wiele kolorowych kolorów itd.
Mnie się najbardziej podobało w Heroes of might and magic IV
Mroczny
Zdecydowanie Disciples II, te miasta, potwory, mistrzostwo !

03.12.2010
09:13
[2]

gepetto66 [ Konsul ]

Kolorowy:
Prince of persia 2008
Mroczny:
Penumbra,Call of Cthulu

03.12.2010
11:12
[3]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Nadal zachodzę w głowę, co to są kliamty i KIMATY.

Odnośnie uhm filtrów...

KOLOROWY:
King's Bounty wraz dodatkiem
Heroes of Might & Magic V z dodatkami
Sam & Max
Secret of Monkey Island

MROCZNY
Amnesia: The Dark Descent
Trylogia Penumbra
Cold Fear
Silent Hill

03.12.2010
11:18
[4]

Max_101 [ Mów mi Max ]

KOLOROWY:
Fable
MROCZNY :
Gothic II - Górnicza dolina ma swój niepowtarzalny klimat :)

03.12.2010
11:26
[5]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Kolorowy:
Evil Islands

Mroczny:
Rune - tak przygnębiającego klimatu audiowizuwalnego, jaki serwowany jest w Piekle, nigdzie indziej nie spotkałem.

03.12.2010
12:11
[6]

Narel [ Pretorianin ]

jak dla mnei wkolorowym zdecydowanie wygrywa WoW :D

03.12.2010
14:46
[7]

lukaszko2160 [ Chor��y ]

Kolorowy:
Anno 1404
Civilization 4
Mroczny:
Warhammer 40k
Warhammer Mark of Chaos
Warhammer Dark Omen
Necrovision

03.12.2010
15:05
[8]

RoBhaal [ Konsul ]

Kolorowy:
Heroes of Might and Magic III
King's Bounty
Mroczny:
BioShock
Silent Hill 2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.