SutiL [ Generaďż˝ ]
Ulubione gry w kliamtach
Jakie sa wasze ulubione filtry (tak jakoś to nazwałem)czy tez światy CZY KIMATY wystepujące w grach w nastepujących pozycjach:
Kolorowy
Czyli baśniowe, wiele kolorowych kolorów itd.
Mnie się najbardziej podobało w Heroes of might and magic IV
Mroczny
Zdecydowanie Disciples II, te miasta, potwory, mistrzostwo !
gepetto66 [ Konsul ]
Kolorowy:
Prince of persia 2008
Mroczny:
Penumbra,Call of Cthulu
Kosiciel [ Generaďż˝ ]
Nadal zachodzę w głowę, co to są kliamty i KIMATY.
Odnośnie uhm filtrów...
KOLOROWY:
King's Bounty wraz dodatkiem
Heroes of Might & Magic V z dodatkami
Sam & Max
Secret of Monkey Island
MROCZNY
Amnesia: The Dark Descent
Trylogia Penumbra
Cold Fear
Silent Hill
Max_101 [ Mów mi Max ]
KOLOROWY:
Fable
MROCZNY :
Gothic II - Górnicza dolina ma swój niepowtarzalny klimat :)
Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]
Kolorowy:
Evil Islands
Mroczny:
Rune - tak przygnębiającego klimatu audiowizuwalnego, jaki serwowany jest w Piekle, nigdzie indziej nie spotkałem.
Narel [ Pretorianin ]
jak dla mnei wkolorowym zdecydowanie wygrywa WoW :D
lukaszko2160 [ Chor��y ]
Kolorowy:
Anno 1404
Civilization 4
Mroczny:
Warhammer 40k
Warhammer Mark of Chaos
Warhammer Dark Omen
Necrovision
RoBhaal [ Konsul ]
Kolorowy:
Heroes of Might and Magic III
King's Bounty
Mroczny:
BioShock
Silent Hill 2