GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nakrętkowy Mundial Multiplayer - kto gra ?

03.12.2010
00:20
[1]

Krol Pawel [ Among the net ]

Nakrętkowy Mundial Multiplayer - kto gra ?



Gramy w piłkę nożna nakrętkami - połączenie strategii i gry sportowej.


Ja gram pod nickiem PawelPS, rejestrujemy się na stronie www.tagemigames.com. Gra nie wymaga rejestracji

To co, gramy!

03.12.2010
14:18
[2]

Krol Pawel [ Among the net ]

Podbijam

04.12.2010
15:34
[3]

Krol Pawel [ Among the net ]

Może teraz ktoś zagra ?

04.12.2010
16:56
smile
[4]

ProTyp [ For the Horde! ]

Poje*ane to jest.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.