GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zdarzenia na fejsbuku

02.12.2010
23:00
[1]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Zdarzenia na fejsbuku

Mam pytanie.

Jak ustawić, żeby mi się nie pojawiały zdarzenia na tablicy na fejsbuku, typu że skomentowałem czyjść status/zdjęcie/link itp itd?


Da się tak w ogóle? ;)

Dzięki z góry

02.12.2010
23:08
[2]

mannan [ Legend ]

To ja się podepnę - jak wyłączyć powiadomienia o moich urodzinach?

03.12.2010
00:21
[3]

Icm [ Generaďż˝ ]

SpaceCowboy ----> Najedź na prawy górny róg wiadomości na tablicy i kliknij krzyżyk.

03.12.2010
00:50
[4]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Wiem jak usunąć, ale irytuję mnie jak muszę usuwać po 20 czy 30 wiadomości, a słyszałem, że można gdzieś ustawić aby w ogóle one się nie pojawiały :)



up

03.12.2010
09:35
[5]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

up

03.12.2010
09:42
smile
[6]

heaton1910 [ Pretorianin ]

i ja tez mam pytanie jak można przegladac dupki tak żeby byla lista np 19latki z New Yorku na przyklad :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.