SpaceCowboy [ Jenerał ]
Zdarzenia na fejsbuku
Mam pytanie.
Jak ustawić, żeby mi się nie pojawiały zdarzenia na tablicy na fejsbuku, typu że skomentowałem czyjść status/zdjęcie/link itp itd?
Da się tak w ogóle? ;)
Dzięki z góry
mannan [ Legend ]
To ja się podepnę - jak wyłączyć powiadomienia o moich urodzinach?
Icm [ Generaďż˝ ]
SpaceCowboy ----> Najedź na prawy górny róg wiadomości na tablicy i kliknij krzyżyk.
SpaceCowboy [ Jenerał ]
Wiem jak usunąć, ale irytuję mnie jak muszę usuwać po 20 czy 30 wiadomości, a słyszałem, że można gdzieś ustawić aby w ogóle one się nie pojawiały :)
up
SpaceCowboy [ Jenerał ]
up

heaton1910 [ Pretorianin ]
i ja tez mam pytanie jak można przegladac dupki tak żeby byla lista np 19latki z New Yorku na przyklad :D