GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z instalacją Wiedźmina

02.12.2010
20:38
[1]

Azerath [ Generaďż˝ ]

Problem z instalacją Wiedźmina

No więc kupiłem kiedyś Wieśmaka, ale nie miałem przyjemności się nim nacieszyć, bo po prostu mi nie szedł na moim gracie. Było to już jakiś czas temu. Teraz mam lepszego PCta i chciałem przejść jedynkę przed premierą dwójki. Grę pożyczyłem kiedyś znajomemu i wróciła dość mocno porysowana. No nic. Parę dni temu spróbowałem zainstalować. Pierwsza płyta ok, a że wybrałem pełną instalację, to i instalator poprosił o DVD z dodatkami, tą też włożyłem, ale gdy już z powrotem należało włożyć tą główną płytkę, to instalator zastygał. Próbowałem jednak instalować parę razy, nawet nie dokańczając instalacji, ale gry uruchomić się nie dało. Pościągałem także mnóstwo patchów, ale też nic nie poradziły.

W każdym razie wpadłem na pomysł zrobienia sobie obrazów tych płyt na PC i spróbowania zainstalowania ich z komputera. Wszystko zrobiłem, ale gdy przychodzi do instalacji, to okazuje się, że cały czas włącza się odinstalowanie programu. Zaczęło mnie to denerwować, więc w Panelu Sterowania w Usuń Programy czy tam Odinstaluj znalazłem Wiedźmina i usunąłem, ale sam program z listy nie zniknął, i to nawet po paru razach. WTF?

EDIT: Mam Win7.

02.12.2010
22:51
[2]

Azerath [ Generaďż˝ ]

UP.

02.12.2010
23:00
[3]

McTire [ Mocin ]

Usuń pozostałości po Wiedźminie z rejestru. Może coś tam zostało po tych kilku instalacjach.

03.12.2010
14:32
[4]

Niko232 [ Centurion ]

Ja mam windows 7 64 bity i Widźmin chodzi dobrze. Na początku miałem problemy z migającym obrazem ale po paru godzinach gry problem znikną. A na drugi raz nie pożyczaj gier osobom które nie szanują płyt. Jak gra się instalowała jeszcze na starym kompie a na nowym nie chce no to pretensje do kolegi...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.